ComeOn Преглед 2024 - Promotions & Offers

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 200 евра
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Казиното нуди бонус за добредојде на секој играч што ќе се пријави. Во казиното има и сезонски промоции за игри, спортско обложување и казина во живо.

Пријавете се

Пријавете се

Процесот на пријавување за нова сметка е многу едноставен. Одете на официјалната веб-страница и кликнете на копчето „отвори нова сметка“. Првиот чекор е да изберете корисничко име и лозинка. Пред да продолжите на следниот чекор, треба да одлучите за бонусот за добредојде. Во ComeOn има различни промоции за спортски книги и играчи на казино, а нешто со бонус за добредојде е што можете да побарате само една.

Следниот чекор е да ги внесете основните информации како вашето име, адреса, датум на раѓање, земја и телефонски број. Потврдете дека сте над 18 години и дека се согласувате со дадените Услови и правила и дека сте готови. Можете да направите депозит или да погледнете наоколу, па дури и да тестирате неколку игри во демо-режим.

Понуда за регистрација на ComeOn

Понуда за регистрација на ComeOn

Откако ќе отворите сметка во казиното ComeOn, можете да се квалификувате за нивниот бонус за совпаѓање со 2x депозит. Не заборавајте да кликнете на 'Дали имате код за ваучер?' за време на процесот на регистрација, внесете го кодот %PROMOCODE и отклучете го бонусот.