ComeOn Преглед на казино - Security

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусДо 200 €
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn
До 200 €
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Security

Security

Во казиното ComeOn тие ги следат општо прифатените индустриски стандарди за да ги заштитат личните информации. Сите добиени информации се собираат со користење на Secure Socket Layer Technology или SSL.

Лозинка

Лозинка

Ваша обврска е да ги чувате информациите за вашата сметка тајни и доверливи. Треба да изберете единствено корисничко име и силна лозинка и да ги менувате на редовна основа. Ако мислите дека некој друг ги користи вашите информации, треба да го контактирате казиното за да може да ја затвори вашата сметка. Во спротивно, секое неовластено користење на вашата сметка ќе се смета за ваша употреба, а казиното нема да биде одговорно за каква било загуба или штета.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот