ComeOn Преглед 2024 - Security

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $200
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Security

Security

Во казиното ComeOn тие ги следат општо прифатените индустриски стандарди за да ги заштитат личните информации. Сите добиени информации се собираат со користење на Secure Socket Layer Technology или SSL.

Лозинка

Лозинка

Ваша обврска е да ги чувате информациите за вашата сметка тајни и доверливи. Треба да изберете единствено корисничко име и силна лозинка и да ги менувате на редовна основа. Ако мислите дека некој друг ги користи вашите информации, треба да го контактирате казиното за да може да ја затвори вашата сметка. Во спротивно, секое неовластено користење на вашата сметка ќе се смета за ваша употреба, а казиното нема да биде одговорно за каква било загуба или штета.