ComeOn Преглед на казино - Software

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусДо 200 €
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn
До 200 €
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Software

Software

ComeOn сака да им понуди најдобро можно искуство на своите играчи, па поради таа причина тие се здружија со најдобрите провајдери на софтвер во индустријата

Списокот на софтвер кој го напојува казиното вклучува:

 • Бали
 • Betsoft
 • Играње на големо време
 • Планот
 • Игрите
 • IGT
 • iSoftBet
 • Меркур
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Нектан
 • Новоматик
 • PariPlay
 • Play'n Go
 • Playtech
 • Push Gaming
 • Quickspin
 • SkillOnNet
 • Тандеркик
 • Игдрасил
 • WMS Игри на среќа

Ова значи дека тука можете да најдете некои од најпопуларните игри како Starburst од NetEnt. Но, не само тоа, тие обезбедуваат и различни игри покрај слотови, а провајдерите како Evolution Gaming обезбедуваат дел за казино во живо.

Интерфејсот во ComeOn казиното е корисник пријателски и интуитивен, така што дури и новите играчи ќе знаат што да прават. Веб-страницата е класична и најважните карактеристики се видливи веднаш. Игрите лесно се вчитуваат и играта е мазна, така што можеме да кажеме дека од техничка перспектива и страницата работи добро. Секој пат кога ќе има нова понуда или промоција ќе бидете навремено информирани.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот