ComeOn Преглед 2024 - Support

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $200
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Support

Support

Постојат два начини на кои можете да стапите во контакт со ComeOn Casino преку поддршка за корисници и е-пошта. Услугата за разговор во живо е достапна од 8 часот наутро до 21 часот по Гринич секој ден, само кликнете на симболот за порака во горниот десен агол на веб-локацијата. Кога ќе испратите е-пошта до казиното, тие ќе одговорат помеѓу 24 и 48 часа. Можете да им е-пошта на: support@comeon.com.

Во случај да имате поплаки, мора да ги испратите до тимот за поддршка на корисниците во писмена форма или во електронски формат. Треба да вклучите јасни информации во врска со вашиот идентитет и детали за жалбата. Персоналот во казиното ќе го истражи случајот и ќе ве информира за исходот во рок од 7 работни дена.