ComeOn Преглед на казино - Support

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусДо 200 €
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn
До 200 €
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Support

Support

Постојат два начини на кои можете да стапите во контакт со ComeOn Casino преку поддршка за корисници и е-пошта. Услугата за разговор во живо е достапна од 8 часот наутро до 21 часот по Гринич секој ден, само кликнете на симболот за порака во горниот десен агол на веб-локацијата. Кога ќе испратите е-пошта до казиното, тие ќе одговорат помеѓу 24 и 48 часа. Можете да им е-пошта на: support@comeon.com.

Во случај да имате поплаки, мора да ги испратите до тимот за поддршка на корисниците во писмена форма или во електронски формат. Треба да вклучите јасни информации во врска со вашиот идентитет и детали за жалбата. Персоналот во казиното ќе го истражи случајот и ќе ве информира за исходот во рок од 7 работни дена.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот