CookieCasino Преглед 2024 - Affiliate Program

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
БонусБонус $200 + 220 бесплатни вртења
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучат на affiliate програмата, сè што треба да направат партнерите е да кликнат на копчето Приклучи се сега и да ги пополнат потребните информации. Откако сметката ќе биде прегледана и одобрена, партнерите можат да се логираат на нивната сметка и да добијат единствени врски, логоа и банери за следење.

Playamo Partners нуди провизија за учество на приходите, која се заснова на бројот на депоненти за прв пат. Добрата вест е што оваа шема нема негативна политика за пренос, така што партнерите можат удобно да се движат од негативното салдо на почетокот на секој месец.

  • Партнерите кои ќе донесат помеѓу 0 и 5 депоненти за прв пат ќе заработат удел во приходот од 25%.
  • Партнерите кои ќе донесат помеѓу 6 и 15 депоненти за прв пат ќе заработат удел во приходот од 30%.
  • Партнерите кои ќе донесат помеѓу 16 и 35 депоненти за прв пат ќе заработат удел во приходот од 35%.
  • Партнерите кои ќе донесат повеќе од 35 депоненти за прв пат ќе заработат удел од приход од 40%.

Партнерите можат да профитираат и од планот за провизија на CPA и идејата зад овој план е да се добие компензација за секој играч што ќе се регистрира. Ова е идеален план за оние партнери кои сакаат веднаш да добијат средства без да чекаат еден месец.

Во овој момент, Playamo Partners не нуди план за поддружница.

Што е придружна програма на Cookie Casino?

Филијалата на Cookie Casino се нарекува Playamo Partners и ги вклучува следните брендови:

Боб казино – ова е бренд кој ги отвори вратите во 2017 година, а има дури и маскота наречена Боб. Играчите можат да најдат повеќе од 2000 игри од популарни провајдери на софтвер и секојдневно да уживаат во различни промоции и турнири.

Плејамо – ова е казино кое се напојува со најнова технологија. Playamo првпат беше лансиран во 2016 година и оттогаш тие се покажаа како казино што вреди да се посети. Сите нивни игри се од некои од најдобрите провајдери на софтвер како Microgaming и Endorphina, а уште повеќе, нивната поддршка за корисници е достапна 24/7, така што играчите можат да контактираат со нив секогаш кога ќе им треба помош.

Бетчан – ова е казино кое постои од 2015 година и нуди врвно искуство на своите клиенти. Играчите можат да најдат игри од Amatic и B-Gaming Industries, кои се сметаат за едни од најдобрите провајдери на софтвер.

Спинија – ова е казино кое има најголем број на игри во споредба со другите казина на Playamo Partner. Spinia беше лансирана уште во 2018 година, и оттогаш тие се подобрија толку многу нудејќи повеќе зделки и ВИП програма. Играчите исто така можат да се приклучат на дневните турнири за шанса да освојат уште повеќе парични награди.

Мејсон слотови - играчите ќе имаат можност да ловат заборавено богатство откако ќе се приклучат на казиното Mason Slots. Казиното нуди огромна количина на игри, така што играчите можат да го најдат она што го бараат.

20 облог – во Казино 20bet играчите можат и да играат онлајн игри и да се обложуваат на спорт. Казиното е добро познато по тоа што нуди некои од најдобрите шанси во споредба со другите казина.

Казино за колачиња – во овој момент, Cookie Casino нуди повеќе од 3000 игри, така што играчите секогаш можат да најдат нешто за играње. Казиното има добредојдена атмосфера и забавно искуство со коцкање.

WooCasino – ова е водечка страница за коцкање која нуди обемна библиотека на игри. Казиното соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер и во овој момент, тие нудат повеќе од 3000 висококвалитетни слотови и игри на маса.

Avalon78 – ова е елегантно дизајнирано казино каде играчите можат да најдат сè што бараат. Некои од карактеристиките на ова казино се профитабилни промоции и различни опции за плаќање.