CrazyFox Преглед на казино - Account

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Account

Играчите кои сакаат да се коцкаат за вистински пари во Crazy Fox Casino, прво треба да создадат сметка. Казиното прифаќа играчи само од оние земји каде што онлајн коцкањето е легално. Креирањето сметка е едноставен процес и сè што треба да направат играчите е да кликнат на копчето Приклучи се сега и да ги пополнат потребните информации.

Играчите треба да бидат полнолетни за да создадат сметка. За да се регистрираат, тие треба да се упатат на официјалната веб-страница на казиното и да кликнете на копчето „Приклучи се сега“. Потоа, тие ќе треба да пополнат некои лични податоци вклучувајќи го нивното име, датум на раѓање, адреса, телефонски број и е-пошта. Кога играчите ќе ја креираат својата сметка, тие ќе треба да создадат единствено корисничко име и лозинка кои треба да ги користат секогаш кога ќе сакаат да се логираат на нивната сметка.

Играчите треба да внесат точни лични податоци бидејќи подоцна ќе мора да поминат низ процедурата за верификација. На играчите кои испраќаат лажни или лажни документи ќе им бидат конфискувани депозитите и добивките.

Играчите треба да го докажат својот идентитет, адреса и возраст. За да го направат тоа, ќе треба да испратат копии од правните документи.

Откако играчите ќе ја потврдат својата сметка, не мора повторно да ја поминат процедурата за верификација. Како и да е, казиното го задржува правото да бара дополнителни документи доколку веруваат дека тоа е неопходно.

Total score6.9
Добрите
+ Бонус за враќање на готовина
+ Повеќејазично казино
+ Мазен интерфејс

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словенски
Тагалог
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (2)
Без обложувачки бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (8)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (26)
Јапонија
Јужна Африка
Јужна Кореа
Аргентина
Белизе
Бразил
Венецуела
Гватемала
Германија
Еквадор
Канада
Колумбија
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Парагвај
Перу
Полска
Суринаме
Унгарија
Уругвај
Финска
Хондурас
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (2)
Golden Wealth Baccarat
Слотови
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (34)