CrazyFox - Live Casino

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Live Casino

Вреди да се посети делот за дилер во живо во Crazy Fox. Достапни се многу различни игри, така што играчите секогаш можат да најдат нешто да играат. Изборот на игри е огромен и играчите можат да најдат некои од најдобрите варијации овде.

Блек Џек во живо

Блек Џек е една од игрите што играчите можат да ја најдат во делот на дилерот во живо на Crazy Fox. Постојат многу различни варијации на играта, но некои од најпопуларните го вклучуваат следново:

 • Класичен брз Блек Џек 34
 • Класичен брз Блек Џек 2
 • Блек Џек Класик 44
 • Блек Џек Класик 26
 • Блек Џек Класик 57
 • Блек Џек Класик 30
 • Блек Џек Класик 49
 • Бесконечен Блек Џек
 • Блек Џек Класик 47
 • Класичен брз Блек Џек 21
 • Блек Џек Класик 60
 • Блек Џек Класик 66

Блек Џек има едноставни правила кои играчите ќе ги совладаат многу брзо. Идејата на играта е играчот да добие рака која е поблиску до 21 за да победи. Нивната рака треба да биде повисока од раката на дилерот без да одат преку него. Откако ќе се стават сите облози, играчот и дилерот ќе добијат две карти. Кога играчот ќе ја види нивната рака, тие имаат неколку различни опции за подобрување на нивната рака. Ова ќе вклучи одредена стратегија и знаење. Играчите кои сакаат да прочитаат повеќе за тоа како да играат Блек Џек треба да ја следат оваа врска.

Рулет во живо

Рулетот е една од најпопуларните казино игри и добрата вест е што е достапна во делот Казино во живо. Постојат различни варијации на играта, но основните правила се исти. Играчите треба да го предвидат бројот на кој ќе слета белата топка штом тркалото ќе престане да се врти. Играчите кои сакаат да прочитаат повеќе за правилата за играње рулет треба да ја следат оваа врска.

Постојат многу различни варијанти достапни во делот Live Casino во Crazy Fox Casino, а еве некои од најпопуларните:

 • Молња рулет
 • Рулет во живо
 • Авто-рулет
 • Извонреден рулет
 • ВИП рулет
 • Deutsches Roulette
 • Брзински рулет
 • Арапски рулет
 • Рулетка во живо
 • Инстант рулет
 • Казино Малта рулет

Бакара во живо

Baccarat е интересна игра која им овозможува на играчите да се релаксираат откако ќе го стават својот облог. Нема процес на донесување одлуки вклучен во оваа игра што им овозможува на играчите вистински да уживаат во искуството на играње и да се надеваат дека среќата е на нивна страна. Играчите треба да одлучат за износот што сакаат да се обложуваат и на кого да се обложуваат само, а дилерот ќе го направи останатото. Како и да е, секогаш е добро да се знае што се случува и како се развива играта, па на играчите им се советува да ги научат барем основните правила на играта. Секој што сака да чита за тоа како се игра Baccarat треба да ја следи оваа врска.

Total score6.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словенски
Тагалог
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (2)
Без обложувачки бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (8)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (26)
Јапонија
Јужна Африка
Јужна Кореа
Аргентина
Белизе
Бразил
Венецуела
Гватемала
Германија
Еквадор
Канада
Колумбија
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Парагвај
Перу
Полска
Суринаме
Унгарија
Уругвај
Финска
Хондурас
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (2)
Golden Wealth Baccarat
Слотови
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (34)