CrazyFox Преглед 2024 - Live Casino

CrazyFoxResponsible Gambling
CASINORANK
6.92/10
Бонус20% Cashback
Бонус за враќање на готовина
Повеќејазично казино
Мазен интерфејс
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонус за враќање на готовина
Повеќејазично казино
Мазен интерфејс
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Вреди да се посети делот за дилер во живо во Crazy Fox. Има многу различни игри на располагање, така што играчите секогаш можат да најдат нешто да играат. Изборот на игри е огромен и играчите можат да најдат некои од најдобрите варијации овде.

Блек Џек во живо

Блек Џек е една од игрите што играчите можат да ја најдат во делот на дилерот во живо на Crazy Fox. Постојат многу различни варијации на играта, но некои од најпопуларните го вклучуваат следново:

 • Класичен брз Блек Џек 34
 • Класичен брз Блек Џек 2
 • Блек Џек Класик 44
 • Блек Џек Класик 26
 • Блек Џек Класик 57
 • Блек Џек Класик 30
 • Блек Џек Класик 49
 • Бесконечен Блек Џек
 • Блек Џек Класик 47
 • Класичен брз Блек Џек 21
 • Блек Џек Класик 60
 • Блек Џек Класик 66

Блек Џек има едноставни правила кои играчите ќе ги совладаат многу брзо. Идејата на играта е играчот да добие рака која е поблиску до 21 за да победи. Нивната рака треба да биде повисока од раката на дилерот без да одат преку него. Откако ќе се стават сите облози, играчот и дилерот ќе добијат две карти. Кога играчот ќе ја види нивната рака, тие имаат неколку различни опции за подобрување на нивната рака. Ова ќе вклучи одредена стратегија и знаење. Играчите кои сакаат да прочитаат повеќе за тоа како да играат Блек Џек треба да ја следат оваа врска.

Рулет во живо

Рулетот е една од најпопуларните казино игри и добрата вест е што е достапна во делот Казино во живо. Постојат различни варијации на играта, но основните правила се исти. Играчите треба да го предвидат бројот на кој ќе слета белата топка штом тркалото ќе престане да се врти. Играчите кои сакаат да прочитаат повеќе за правилата за играње рулет треба да ја следат оваа врска.

Постојат многу различни варијанти достапни во делот Live Casino во Crazy Fox Casino, а еве некои од најпопуларните:

 • Молња рулет
 • Рулет во живо
 • Авто-рулет
 • Извонреден рулет
 • ВИП рулет
 • Deutsches Roulette
 • Брзински рулет
 • Арапски рулет
 • Рулетка во живо
 • Инстант рулет
 • Казино Малта рулет

Бакара во живо

Baccarat е интересна игра која им овозможува на играчите да се релаксираат откако ќе го стават својот облог. Нема процес на донесување одлуки вклучен во оваа игра што им овозможува на играчите вистински да уживаат во искуството на играње и да се надеваат дека среќата е на нивна страна. Играчите треба да одлучат за износот што сакаат да се обложуваат и на кого да се обложуваат само, а дилерот ќе го направи останатото. Како и да е, секогаш е добро да се знае што се случува и како се развива играта, па на играчите им се советува да ги научат барем основните правила на играта. Секој што сака да чита за тоа како се игра Baccarat треба да ја следи оваа врска.