Dafabet - Affiliate Program

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Affiliate Program

Кога сакате да се приклучите на Affiliate програмата, треба да го најдете Формуларот за регистрација на веб-страницата и да го пополните. Менаџерот на Affiliate Program ќе ја провери вашата форма и ќе ве контактира со информации дали сте примени или не.

Општото правило кога станува збор за провизија од придружни програми е колку повеќе играчи за вистински пари генерирате, толку повеќе ќе заработувате. Ќе ви се исплаќа повторлив профит од вашите играчи месец по месец, сè додека нивната играчка активност продолжува.

Dafabet е решена да го задржи својот статус како најбезбеден бренд за онлајн обложување во индустријата и тие продолжуваат да ги развиваат најдобрите производи за онлајн обложување. Некои од нивните производи вклучуваат:

Дафабет казино Дафабет дилер во живо Дафабет покер Дафабет игри Дафабет аркада Дафабет лотарија Дафабет виртуелни Некстбет спортови

Total score7.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2004
ЈазициЈазици (11)
Јапонски
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Тајландски
Хинди
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (13)
Јужнокорејски вон
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Виетнамски донг
Евра
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Кинески јуани
Малезиски рингити
Полски злоти
Руски рубли
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Јапонија
Јужна Кореа
Виетнам
Индија
Индонезија
Кина
Малезија
Русија
Тајланд
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)
Opus Gaming
Playtech
СпортСпорт (36)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai Gow
Rocket League
StarCraft 2
Valorant
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
БингоБлек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Снукер
Тенис
Формула 1
Фудбал
Хокеј на мраз