Dafabet - Deposits

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Deposits

За да направите депозит во казиното Dafabet, треба да креирате сметка за вистински пари и да ја изберете вашата претпочитана валута. Откако ќе го направите тоа, само најавете се на вашата сметка и кликнете на копчето Банкарство за да го направите вашиот депозит.

Кога првпат ќе се регистрирате во казиното, имате право да изберете еден пакет за да добиете бонус за прв депозит до 15.000 INR на вашата сметка на OW Sports. Кога ќе го направите вашиот прв депозит, ќе забележите дека полето за бонус код станува достапно во благајната заедно со достапните бонус кодови што можете да ги користите. Изберете го бонус кодот што сакате да го користите и кликнете на „Депозит“.

Овие понуди се исклучиво достапни за играчи кои користат валута INR и кои ќе го направат својот прв депозит во OW Sports. Играчите мора да го побараат својот бонус преку благајната кога ќе го направат својот прв депозит. Ако ја финансирате вашата сметка преку трансфер на средства, може да се квалификувате и за оваа понуда. Минималниот депозит што треба да го направите е 1.000 INR и можете да изберете само еден пакет. Откако ќе се потврди депозитот, ќе ги добиете средствата. Постојат 3 пакети од кои можете да изберете, а тие се како што следува:

  • 160% бонус за прв депозит до 10.000 INR. Условите за обложување за овој бонус се 15x и за депозитот и за бонусот. Мора да ставате облози со коефициент 1,50 и повеќе за да можете да направите повлекување.
  • 70% бонус за прв депозит до 15.000 INR. Условите за обложување за овој бонус се 12x и за депозитот и за бонусот. Мора да ставате облози со коефициент 1,50 и повеќе за да можете да направите повлекување.
  • 100% бонус за прв депозит до 10.000 INR. Условите за обложување за овој бонус се 15x и за депозитот и за бонусот. Мора да ставате облози со коефициент 1,50 и повеќе за да можете да направите повлекување.
Total score7.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2004
ЈазициЈазици (11)
Јапонски
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Тајландски
Хинди
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (13)
Јужнокорејски вон
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Виетнамски донг
Евра
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Кинески јуани
Малезиски рингити
Полски злоти
Руски рубли
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Јапонија
Јужна Кореа
Виетнам
Индија
Индонезија
Кина
Малезија
Русија
Тајланд
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)
Opus Gaming
Playtech
СпортСпорт (36)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai Gow
Rocket League
StarCraft 2
Valorant
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
БингоБлек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Снукер
Тенис
Формула 1
Фудбал
Хокеј на мраз