Dafabet Преглед на казино - Mobile

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Mobile

Дафабет се занимава со многу различни спортови, но посебно се фокусира на фудбалот. Сепак, она што е импресивно е фактот што нивната спортска книшка е достапна за мобилните гејмери преку верзијата на мобилната страница. Можете лесно да се обложувате на бројни настани и натпревари ширум светот од вашиот рачен уред.

Покрај популарните спортови како фудбал, кошарка и бејзбол, можете да се обложувате и на неспортски настани како на пример политички избори. Кога ќе ја посетите веб-локацијата од вашиот мобилен телефон, таа ќе се прилагоди за да одговара на вашиот екран и ќе можете да уживате во која било игра што ја сакате. Сите стандардни функции што се достапни преку десктоп верзијата на казиното се достапни и на мобилната верзија. Има паѓачко мени кое е погодно за корисниците каде што можете да ги најдете сите прикажани игри и претстојни настани. Играчите што не се во ОК имаат можност да преземаат датотека .apk за нивниот уред со Android. За да го направат тоа, тие мора да ги следат овие едноставни чекори:

  • Во Поставките на вашиот уред, прелистајте ја опцијата Безбедност.
  • Дозволете инсталирање апликации од непознати извори.
  • На веб-локацијата на Dafabet, прелистајте го Dafabet Connect и ќе видите врска за преземање на апликацијата.
  • Едноставно инсталирајте ја апликацијата на вашиот уред и почнете да се обложувате на вашите омилени игри или спортови.

Нема апликација развиена специјално за корисници на iOS. Некои корисници сакаат да имаат посветена апликација, сепак верзијата на мобилната страница е сигурна алтернатива за обложување.

Компанијата допрва треба да развие апликација за нивните корисници, но дотогаш можете да уживате играјќи на верзијата на мобилната страница. Можете да ги најдете истите игри како на главната страница на работната површина. Мора да признаеме дека мобилната страница на Dafabet сè уште е во чекор со трендовите на пазарот со инкорпорирање на неколку интересни функции.

Total score7.0
Добрите
+ Голем избор на Playtech
+ Азиски живо казино тема

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2004
ЈазициЈазици (11)
Јапонски
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Тајландски
Хинди
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (13)
Јужнокорејски вон
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Виетнамски донг
Евра
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Кинески јуани
Малезиски рингити
Полски злоти
Руски рубли
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (12)
Јапонија
Јужна Кореа
Бразил
Виетнам
Индија
Индонезија
Кина
Малезија
Мексико
Русија
Сингапур
Тајланд
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)
Opus Gaming
Playtech
СпортСпорт (36)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai Gow
Rocket League
StarCraft 2
Valorant
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
БингоБлек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Снукер
Тенис
Формула 1
Фудбал
Хокеј на мраз