Dafabet Преглед на казино - Tips & Tricks

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Tips & Tricks

Dafabet е компанија која постои од 2004 година и тие се водечки веб-страници за онлајн игри во Азија. Компанијата обезбедува безбедно и фер играње и тие постојано се трудат да останат на врвот на сè.

Нелегално е да се коцка во Индија, Пакистан и Бангладеш, но на жителите од овие земји им е дозволено да се коцкаат онлајн на платформа која е со седиште во друга земја. Не постојат правила кои им забрануваат на коцкарите да играат онлајн на платформи за коцкање базирани во странство. Така, она што ви преостанува е да креирате сметка и да уживате во некои од игрите што ги нуди Dafabet.

Можете да креирате сметка за само неколку минути ако ги следите овие едноставни чекори:

  1. Посетете ја веб-страницата на казиното.
  2. Кликнете на „Приклучи се сега“ и пополнете ги потребните информации.
  3. Кликнете на Потврди и сте готови.

Запомнете дека треба да сте полнолетни за да отворите сметка. Така, направете го вашиот прв депозит и започнете да истражувате една од многуте игри што ги нуди казиното.

Да се направи депозит е многу лесно. Вие само треба да ги следите овие чекори: 4. Пријавете се на вашата сметка 5. Одете во делот Касиерка 6. Одете во делот за депозит и притиснете го жолтото копче за да направите депозит. 7. Изберете го начинот на плаќање што најмногу ви одговара, внесете ја сумата и потврдете.

Како да направите повлекување?

Повлекувањето средства е исто толку лесно како и депозитот.

Повторно, следете ги следните чекори за успешно повлекување:

  • Најавете се на вашата сметка.
  • Кликнете на копчето за банкарство.
  • Од менито, изберете повлекување и притиснете го жолтото копче за повлекување.
  • Изберете го начинот на плаќање и внесете ги потребните детали.

Процес на верификација

Можете ли да верувате дека во минатото можевте да направите повлекување и депонирање без да мора да го потврдите вашиот идентитет? Тоа беа поедноставни времиња, но во денешно време мора да вклучите лични податоци и да испратите соодветни документи за да го докажете вашиот идентитет.

Total score7.0
Добрите
+ Голем избор на Playtech
+ Азиски живо казино тема

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2004
ЈазициЈазици (11)
Јапонски
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Тајландски
Хинди
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (13)
Јужнокорејски вон
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Виетнамски донг
Евра
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Кинески јуани
Малезиски рингити
Полски злоти
Руски рубли
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (12)
Јапонија
Јужна Кореа
Бразил
Виетнам
Индија
Индонезија
Кина
Малезија
Мексико
Русија
Сингапур
Тајланд
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)
Opus Gaming
Playtech
СпортСпорт (36)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai Gow
Rocket League
StarCraft 2
Valorant
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
БингоБлек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Снукер
Тенис
Формула 1
Фудбал
Хокеј на мраз