Drück Glück Преглед 2024 - Support

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус 100 долари
Прифаќа PayPal
Джакпот на час
Достапна е апликација
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа PayPal
Джакпот на час
Достапна е апликација
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Support

Support

Тимот за поддршка на клиентите во Drueck Glueck може да се контактира во секое време од денот. Сите тие се пријателски расположени и учтиви и ќе направат се што е во нивна моќ за да ви помогнат да го решите проблемот што го имате.

Најзгодниот начин да стапите во контакт со претставник на казино е преку разговор во живо. Можете да разговарате со член на тимот и тој ќе ви одговори на секое прашање што го имате во врска со казиното. Можете исто така да им се јавите на +1 647 724 4691. Тие исто така имаат достапна адреса за е-пошта за нивните клиенти. Можете да им е-пошта на Support@DrueckGlueck.com.