Dublinbet Преглед на казино - Deposits

Age Limit
Dublinbet
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

За играчите да го започнат своето патување со игри во DublinBet, прво ќе треба да направат депозит. За да го направат тоа, од нив ќе се бара да се логираат на нивната сметка, а на главната страница на страницата кликнете на „Депозит“. 

Во зависност од тоа каде живее играчот, тој може да види различни начини на плаќање. Не се достапни сите опции за плаќање во сите земји. Откако ќе се избере соодветниот начин на плаќање, играчите ќе треба да ги пополнат бараните информации и банкарски податоци и да ја изберат сумата за депонирање.

Како што може да се очекува од доверлива меѓународна страница на iGaming, има широк спектар на начини на плаќање од кои можете да изберете во DublinBet:

 • ВИЗА
 • MasterCard
 • Нетлер
 • Скрил
 • MiFinity
 • Астропеј
 • Неосурф
 • Биткоин
 • Биткоин Кеш
 • Етереум
 • Лајткоин
 • Трон
 • Тетер

Играчите треба да знаат дека минималниот износ на депозит за сите начини на депозит во DublinBet е 20 долари, додека максималниот за сите методи, освен криптовалутите, е 1.750 долари. Криптовалутите имаат максимален износ на депозит од 20.000 долари.

Бонус за депозит

Откако играчите ќе се регистрираат во DublinBet, тие веднаш ќе можат да го користат пакетот за добредојде што содржи бонус за депозит за натпревар за првите два депозити.

Со регистрација на играчите ќе добиете 100% натпревар до $150 за првиот и 50% натпревар до $100 за вториот депозит.

Валута

Играчите можат да ги изберат следните валути во DublinBet:

 • американски долари
 • евра
 • ГБП
 • CAD
 • БРИШЕЊЕ
 • Лајткоин
 • Биткоин
 • Биткоин Кеш
 • Тетер
 • Етереум
 • ТРОН
Total score8.0
Добрите
+ Брз и сигурен депозит и исплати
+ Нуди ВИП програма
+ Достапна е програма за лојалност

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојдеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Ирска
Канада
Колумбија
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Перу
Франција
Швајцарија
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (20)