Dublinbet Преглед 2024 - Deposits

DublinbetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $250
Брз и сигурен депозит и исплати
Нуди ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брз и сигурен депозит и исплати
Нуди ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За играчите да го започнат своето патување со игри во DublinBet, прво ќе треба да направат депозит. За да го направат тоа, од нив ќе се бара да се логираат на нивната сметка, а на главната страница на страницата кликнете на „Депозит“.

Во зависност од тоа каде живее играчот, тој може да види различни начини на плаќање. Не се достапни сите опции за плаќање во сите земји. Откако ќе се избере соодветниот начин на плаќање, играчите ќе треба да ги пополнат бараните информации и банкарски податоци и да ја изберат сумата за депонирање.

Како што може да се очекува од доверлива меѓународна страница на iGaming, има широк спектар на начини на плаќање од кои можете да изберете во DublinBet:

 • ВИЗА
 • MasterCard
 • Нетлер
 • Скрил
 • MiFinity
 • Астропеј
 • Неосурф
 • Биткоин
 • Биткоин Кеш
 • Етереум
 • Лајткоин
 • Трон
 • Тетер

Играчите треба да знаат дека минималниот износ на депозит за сите начини на депозит во DublinBet е 20 долари, додека максималниот за сите методи, освен криптовалутите, е 1.750 долари. Криптовалутите имаат максимален износ на депозит од 20.000 долари.

Бонус за депозит

Откако играчите ќе се регистрираат во DublinBet, тие веднаш ќе можат да го користат пакетот за добредојде што содржи бонус за депозит за натпревар за првите два депозити.

Со регистрација на играчите ќе добиете 100% натпревар до $150 за првиот и 50% натпревар до $100 за вториот депозит.

Валута

Играчите можат да ги изберат следните валути во DublinBet:

 • американски долари
 • евра
 • ГБП
 • CAD
 • БРИШЕЊЕ
 • Лајткоин
 • Биткоин
 • Биткоин Кеш
 • Тетер
 • Етереум
 • ТРОН