Empire777 - Account

Age Limit
Empire777
Empire777 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
PAGCORCuracao

Account

За да играте игри во Empire777 Casino, прво треба да креирате сметка во казиното. Регистрирањето за сметка е едноставна процедура каде што треба да следите неколку едноставни чекори и за неколку минути вашата сметка ќе биде добра и подготвена.

Одете на веб-страницата на казиното и кликнете на копчето „Регистрирај се“. Внесете ги бараните информации и погрижете се да ги внесете точните информации. Откако ќе завршите со внесување на вашите податоци, казиното ќе ви испрати е-пошта со врска за потврда.

Откако ќе се најавите на вашата сметка, сè што ви останува е да направите депозит и да започнете да ги играте игрите. Ќе имате можност да играте бесплатно во казиното, но вистинската забава започнува откако ќе почнете да играте за вистински пари и ќе почнете да победувате. Можете да користите различни начини на плаќање за да депонирате локален банкарски трансфер, касиерка, моја готовина, EcoPayz, Neteller и онлајн дебит, само за да наведете некои.

Дозволено е да имате само една сметка во казиното. Ако се обидете да отворите повеќе од една сметка, казиното ќе ги блокира и затвори сите ваши сметки.

Процес на верификација

Постапката за верификација е клучна особено кога сакате да направите повлекување на вашите добивки. Ќе мора да испратите копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање. Погрижете се да ги испратите сите потребни документи пред да побарате повлекување. Казиното може да побара дополнителни документи во секој момент.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Кога ќе ја креирате вашата сметка во казиното, ќе треба да изберете корисничко име и лозинка што ќе ги користите секогаш кога ќе треба да се најавите на вашата сметка. Ќе мора да ги искористите овие детали за себе и да не ги споделувате со никој друг.

Бонус за нова сметка

Кога ќе се регистрирате за сметка на Empire777, ќе добиете многу дарежлив бонус за добредојде што е 100% бонус за депозит. Ќе добиете 77 долари во бонус средства и ќе се квалификувате за бонусот што ви е потребен за да направите барем минимален депозит од 10 долари. Бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување 30 пати.

Забавата не престанува со бонусот за добредојде. Исто така, редовно ќе добивате различни бонуси откако ќе станете редовен во казиното. Може да искористите 10% за повторно вчитување бонус, 1,28% неделен бонус за попуст и дополнителни 3% од програмата „препорачај пријател“.

Вие исто така ќе станете дел од ВИП програмата која се состои од програма со 4 нивоа која ќе ви овозможи да заработувате поени за лојалност додека играте. Откако ќе соберете доволно поени за лојалност, можете подоцна да ги замените за вистински готовина.

Total score7.8
Добрите
Лошите
- Не се достапни сите начини на плаќање во сите земји

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (7)
Јапонски
Англиски
Индонезија
Кинески
Корејски
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (10)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (7)
Јужнокорејски вон
Американски долари
Виетнамски донг
Евра
Индонезиски рупии
Малезиски рингити
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (10)
Јапонија
Јужна Кореа
Брунеи
Виетнам
Индија
Индонезија
Кина
Малезија
Мјанмар
Сингапур
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
American Express
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Help2Pay
JCB
MasterCardNeteller
PassNGo
Prepaid Cards
Visa
СофтверСофтвер (23)