Empire777 - Mobile

Age Limit
Empire777
Empire777 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
PAGCORCuracao

Mobile

Empire777 Casino има мобилна платформа што значи дека можете да пристапите до казиното од каде и да сакате. Ќе го имате истото искуство како да играте на вашиот десктоп. Сите одлични бонуси се достапни овде, така што треба само да одите по него.

Можете да играте различни игри користејќи го вашиот рачен уред и да се забавувате. Тие дури имаат различни категории, така што ќе ви биде полесно да го најдете тоа што го барате. Ќе наведеме некои од уникатните игри што можете да ги најдете на Empire777:

· Bubble Fortune – Ова е игра со пукање каде што имате топчиња шифрирани во боја кои треба да ги стрелате во кластер од топки со иста боја како вашата. За секој кластер што ќе го погодите, ќе добиете исплата и ќе треба да погодите помеѓу 3 и 5 топчиња со иста боја.

· Sea Raider – Ова е уште една игра со пукање во аркаден стил која е многу популарна меѓу играчите. Ќе добиете пиштол и можете да пукате со риби и други суштества и да добивате исплата во зависност од големината на суштеството. Сирените, на пример, потешко се убиваат, но нудат поголеми исплати. И запомнете, колку е поголем облогот, толку побрзо ќе ги убиете суштествата.

· Cosmic Candy Heist – Оваа игра е слична на слот игра каде што можете да најдете бесплатни вртења, бонус игри и мултипликатори. Има 8 ролни и 8 линии за плаќање во Cosmic Candy Heist и едноставно треба да поминете по плочките на сложувалката за да одговараат на нив.

· Виртуелна Лига Европа – Ова е игра што ќе ја сакаат фудбалските фанови. Виртуелната Лига Европа симулира виртуелно фудбалско обложување за Европската лига. Интерфејсот на почетокот може да изгледа збунувачки со сите тие статистики вклучени, но тука нема ништо за грижа бидејќи ќе го разберете за кратко време.

· Scratch Ahoy – Ова е мобилна гребење со пиратска тема каде можете да освоите до 5.000 долари по картичка. Можете рачно да ја изгребете картичката или можете да кликнете на копчето „Откријте ги сите“. За да победите во оваа игра, треба да имате 3 соодветни симболи на истата картичка.

Total score7.8
Добрите
Лошите
- Не се достапни сите начини на плаќање во сите земји

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (7)
Јапонски
Англиски
Индонезија
Кинески
Корејски
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (10)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (7)
Јужнокорејски вон
Американски долари
Виетнамски донг
Евра
Индонезиски рупии
Малезиски рингити
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (10)
Јапонија
Јужна Кореа
Брунеи
Виетнам
Индија
Индонезија
Кина
Малезија
Мјанмар
Сингапур
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
American Express
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Help2Pay
JCB
MasterCardNeteller
PassNGo
Prepaid Cards
Visa
СофтверСофтвер (23)