EU Casino Преглед 2024 - Promotions & Offers

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
БонусБонус 100 бесплатни вртења
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
EU Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

EUcasino ги пречекува сите нови играчи со дарежлив бонус за добредојде и ги задржува старите играчи секогаш заинтересирани со редовни промоции и понуди. Значи, ако не`да имате сметка, ви предлагаме да креирате и да ги искористите сите придобивки што ги нуди казиното.

Забавата никогаш не престанува кога ќе станете дел од семејството на EUcasino.

Во моментот кога ќе се регистрирате во казиното, ќе добиете бонус за нов играч кој ќе ви додели 100% бонус за депозит за совпаѓање кој достигнува до $1000 и 100 бесплатни вртења. Промотивниот код што треба да го користите за оваа промоција е ЕУ100.

Но, забавата не застанува тука, и можете да продолжите да жнеете награди од EUcasino и да добиете максимален износ на бонус до 5.250 долари.

Вториот пат кога ќе направите депозит, повторно ќе добиете 100% бонус за депозит до $500, а третиот бонус за депозит е во вредност од 150% и може да донесе дополнителен износ од $750 на вашето салдо. Четвртиот депозит ќе биде усогласен 100% до 1.500 УСД, а петтиот депозит ќе биде усогласен 150% до 1500 УСД.

Повторно вчитај петок бонусот ќе ви додели 55% бонус за депозит до 100 долари. Промотивниот код за оваа понуда е ЕУПЕТОК.

ВИП-програмата во EUcasino нуди бесплатни поени, бесплатни вртења и бонуси. Вие не`Нема потреба од промотивни кодови за оваа понуда.

Турнирот на слот лигата ви овозможува да внесете Награден фонд од 100 УСД и 1500 бесплатни вртења. Не е потребен промотивен код за оваа понуда.

Сето ова е само мал дел од она што го нуди казиното. Откако ќе се регистрирате за EUcasino, само тогаш ќе можете да ја видите великодушноста што казиното ја има кон своите играчи.