EU Casino - Promotions & Offers

Age Limit
EU Casino
EU Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

EUcasino ги пречекува сите нови играчи со дарежлив бонус за добредојде и ги задржува старите играчи секогаш заинтересирани со редовни промоции и понуди. Значи, ако не`да имате сметка, ви предлагаме да креирате и да ги искористите сите придобивки што ги нуди казиното.

Забавата никогаш не престанува кога ќе станете дел од семејството на EUcasino.

Во моментот кога ќе се регистрирате во казиното, ќе добиете бонус за нов играч кој ќе ви додели 100% бонус за депозит за совпаѓање кој достигнува до $1000 и 100 бесплатни вртења. Промотивниот код што треба да го користите за оваа промоција е ЕУ100.

Но, забавата не застанува тука, и можете да продолжите да жнеете награди од EUcasino и да добиете максимален износ на бонус до 5.250 долари.

Вториот пат кога ќе направите депозит, повторно ќе добиете 100% бонус за депозит до $500, а третиот бонус за депозит е во вредност од 150% и може да донесе дополнителен износ од $750 на вашето салдо. Четвртиот депозит ќе биде усогласен 100% до 1.500 УСД, а петтиот депозит ќе биде усогласен 150% до 1500 УСД.

Повторно вчитај петок бонусот ќе ви додели 55% бонус за депозит до 100 долари. Промотивниот код за оваа понуда е ЕУПЕТОК.

ВИП-програмата во EUcasino нуди бесплатни поени, бесплатни вртења и бонуси. Вие не`Нема потреба од промотивни кодови за оваа понуда.

Турнирот на слот лигата ви овозможува да внесете Награден фонд од 100 УСД и 1500 бесплатни вртења. Не е потребен промотивен код за оваа понуда.

Сето ова е само мал дел од она што го нуди казиното. Откако ќе се регистрирате за EUcasino, само тогаш ќе можете да ја видите великодушноста што казиното ја има кон своите играчи.

Total score6.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2009
ЈазициЈазици (20)
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Дански
Италијански
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словенски
Турски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (10)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Бугарија
Данска
Ирска
Обединето Кралство
Полска
Финска
Хрватски
Шведска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (31)
Abaqoos
Bancontact/Mister Cash
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
Entropay
Euteller
GiroPay
Gluepay
Lottomaticard
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Postepay
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
SporoPay
Teleingreso
Ukash
Visa
ewire
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (5)