Euro Palace

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Еуро Палас е едно од најиздржливите и најдоверливите казина благодарение на тоа што е дел од групата онлајн казина Fortune Lounge. Обезбедува супериорно искуство со игри бидејќи нуди одличен избор на казино игри и извонредни промоции што едноставно можете`не пропушти.

/euro-palace/about/

Games

Можете да најдете над 600 игри во казиното Euro Palace, вклучувајќи слотови, видео покер, рулет и многу повеќе. Тие исто така имаат дел за казино во живо што е толку реалистично што би помислиле дека играте во вистинско копнено казино.

Withdrawals

Различни начини на плаќање се достапни во Euro Palace кои можете да ги користите кога сакате да направите повлекување. Некои од нив вклучуваат ecoPayz, Solo, Maestro, Cheque, Bank Wire Swift, кредитни картички, Neteller, Entropay, VISA, Skrill Moneybookers, банкарски трансфер, дебитни картички.

Bonuses

Многу работи ве чекаат откако ќе се регистрирате за сметка во казиното Euro Palace. На вашиот прв депозит ќе добиете 20 бесплатни вртења на Wild Orient Plus и 100% бонус за совпаѓање на депозитот до 150 долари. На вашиот втор депозит, ќе добиете 30 бесплатни вртења на Win Sum Dim Sum Plus и 50% бонус за совпаѓање на депозитот до 350 долари. На вашиот трет депозит, ќе добиете 50 бесплатни вртења на Bar Bar Blacksheep.

Payments

Најпопуларните начини на плаќање што ги претпочитаат и казината и играчите се Skrill и Neteller. Добрата вест е што двата начини на плаќање се достапни во Еуро Палас и можете да ги користите за депозити и повлекувања. Единствениот недостаток е тоа што PayPal не е достапен во овој момент.

Account

Најдобар начин да уживате во целосното искуство на Euro Palace е да креирате сметка и да го направите вашиот прв депозит. Казиното ќе ве награди со многу дарежлив бонус за добредојде што ќе ги продолжи вашите сесии за игри на најдобар можен начин.

Languages

Евро Палас`веб-страницата на е достапна на многу различни јазици само за ваша погодност, а тие вклучуваат: англиски, германски, француски, италијански, шпански, руски, шведски, норвешки, фински, дански, кинески, јапонски и турски.

Countries

Некои земји се ограничени и можат`т пристап до Евро Палас`страницата. Тие земји ги вклучуваат Соединетите Американски Држави, Турција, Израел, Авганистан, Иран, Ирак, Американска Самоа, Белгија, Данска, Франција, Француска Гвајана, Француска Полинезија, Италија, Мајот, Митрополитот Франција, Палау, Реунион, Сент Бартели, Сент Мартин, Сент Пјер и Микелон, Јужна Африка, Шпанија, Малите Острови на САД, Обединетото Кралство, Валис и Футуна, Соединетите Американски Држави, Турција, Израел, Авганистан, Иран, Ирак, Американска Самоа, Белгија, Данска, Франција, Француска Гвајана, Француска Полинезија, Италија, Мајот, Митрополитот Франција, Палау, Реунион, Сен Бартели, Свети Мартин, Сен Пјер и Микелон, Јужна Африка, Шпанија, Мали оддалечени острови на САД, Обединетото Кралство, Волис и Футуна.

Mobile

Можете да пристапите до Euro Palace на мноштво различни мобилни телефони. Може да ја регистрирате вашата мобилна сметка и подготвена за играње за нешто повеќе од една минута. 

Благодарение на лентата со мени на дното, можете лесно да ја пронајдете играта што ја барате. Уште повеќе, можете да ги сортирате сите депозити и повлекувања директно и од вашиот телефон.

За повеќе информации за мобилната верзија на Euro Palace, проверете го нашиот целосен мобилен преглед на казино Еуро Палас.

Tips & Tricks

Кога сакате да играте онлајн игра, прво треба да ги научите правилата. Повеќето од игрите се навистина едноставни и лесни за учење, но сепак, треба да знаете што се случува откако ќе го ставите вашиот облог. Добрата вест е што казиното ви дава можност да ги играте повеќето игри во бесплатен режим за да можете да добиете чувство како работи софтверот и кои се правилата на играта.

Live Casino

Ако барате пореалистично искуство во казиното, можете да го најдете благодарение на делот за дилер во живо во казиното Euro Palace. Технологијата за пренос во живо носи автентично искуство за играње казино каде што играте на вистински маси со вистински дилери додека сте дома или каде и да сакате, се додека имате добра интернет конекција. Сè што треба да направите е да ја изберете играта што сакате да ја играте и дилерот со кој сакате да играте.

Promotions & Offers

Сите нови играчи кои започнуваат со Euro Palace добиваат бонус без депозит и многу други дарежливи понуди за казино. Бонусот за прв депозит е исто така многу дарежлив, во најмала рака, и нуди до $600 и бесплатни вртења во текот на првите три депозити на нови играчи.

Responsible Gaming

Поради некоја причина, играчите може да развијат зависност од коцкање, што е доста сериозно, а оние што го прават тоа треба да преземат итна акција. Првиот чекор е да разговарате со професионалец и да побарате помош. Постојат различни групи, веб-локации и линии за помош што можете да ги најдете, вклучувајќи:

Терапија со коцкање: https://www.gamblingtherapy.org

Одговорен совет за коцкање: https://www.responsiblegambling.org/

GamCare (со седиште во ОК): 0-845-600-0133 или http://www.gamcare.org.uk

Software

Во Euro Palace можете да најдете некои од најдобрите онлајн игри. Тие соработуваа со NetEnt и Microgaming за да ви ги донесат врвните титули. Што се однесува до игрите во живо, Euro Palace се здружи со Evolution Gaming, нудејќи им на играчите вистинско искуство за играње казино.

Support

Секој непосреден проблем или барање се решава преку разговор во живо што е достапен 24/7. Ова е најлесниот и најзгодниот начин на кој можете да контактирате со казиното и да стапите во контакт со агентите на клиентите и тие ќе ве водат низ вашите проблеми.

Deposits

Првиот пат кога ќе почнете да играте игри онлајн, во ваша корист е да играте во демо-режим. Откако ќе се чувствувате доволно сигурни, можете да започнете да депонирате и да започнете да добивате вистински пари. Направете сметка прво во Еуро Палас и почнете да се забавувате.

Security

Еуро Палас гарантира дека личните и финансиските информации на секој корисник се во сигурни раце. Казиното го поседува сертификатот eCOGRA за обезбедување безбедни и фер игри. Тие исто така ја користат најновата 128-битна SSL технологија за дигитално шифрирање што им овозможува на играчите да имаат мир на умот да уживаат во онлајн казино игрите без да се грижат за ништо.

FAQ

Добијте одговори на вашите прашања! Овде ги собравме најчесто поставуваните прашања од играчите.

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното Еуро Палас, треба да пополните апликација. Името на придружната програма е Fortune Affiliate и можете да заработите пристојна сума ако сте посветени на работата.

Total score7.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (10)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Бразил
Канада
Нов Зеланд
Финска
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
СофтверСофтвер (3)