Euro Palace - Affiliate Program

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното Еуро Палас, треба да пополните апликација. Името на придружната програма е Fortune Affiliate и можете да заработите пристојна сума ако сте посветени на работата.

Процентите на провизија се различни за покер, казино и бинго, и сите тие се разликуваат според бројот на упатени играчи. Оваа програма е многу наградувачка за новите филијали бидејќи тие ќе добијат фиксни стапки кои изнесуваат 30%, 40% и 50% за првите три месеци.

Процентите на уделот на приходите се целосно зависни од обемот на новите играчи за депонирање што ќе ги регрутирате.

Можете исто така да се регистрирате за моделот CPA и да преговарате за условите и условите. Мора да стапите во контакт со партнер менаџер за да се регистрирате.

Имате можност да се приклучите на програмата за под-приклучување доколку сакате да ја зголемите вашата заработка. Ќе добиете провизија од 2% од уделот на приходот. Ако упатите други филијали на оваа програма, ќе добиете процентуален надомест.

Која е придружната програма на Евро Палас?

Филијалата на Euro Palace се нарекува Fortune Affiliates. Некои од најпопуларните брендови кои се дел од Fortune Affiliate се:

  • Казино 7Sultans
  • Платинум игра казино
  • Казино Ројал Вегас
  • Казино Вегас Палмс
  • PokerTime
  • Платина игра онлајн бинго
  • Fortune Lounge Group
Total score7.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (10)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Бразил
Канада
Нов Зеланд
Финска
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)