Euro Palace - Bonuses

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Bonuses

Многу работи ве чекаат откако ќе се регистрирате за сметка во казиното Euro Palace. На вашиот прв депозит ќе добиете 20 бесплатни вртења на Wild Orient Plus и 100% бонус за совпаѓање на депозитот до 150 долари. На вашиот втор депозит, ќе добиете 30 бесплатни вртења на Win Sum Dim Sum Plus и 50% бонус за совпаѓање на депозитот до 350 долари. На вашиот трет депозит, ќе добиете 50 бесплатни вртења на Bar Bar Blacksheep.

Оваа понуда за добредојде е достапна само за нови играчи, а имате 7 дена од вашиот депозит за да ги исполните условите за обложување. Откако ќе направите депозит, вашите бонуси и бесплатните вртења ќе се кредитираат на вашата сметка. За да ги добиете бесплатните вртења, треба да направите најмалку 10 долари што е минималниот потребен депозит. А условите за обложување за бонусот за добредојде се 40x.

Бонус за лојалност

Во моментот кога ќе се регистрирате во казиното Еуро Палас, станувате дел од Програмата за лојалност. Секогаш кога ќе се обложите во готовина и ќе ги играте вашите омилени казино игри, ќе добивате Поени за лојалност и откако ќе ги соберете, можете да ги замените за бонус кредити.

Колку повеќе играте во Еуро Палас, ќе дознаете дека со секое ниво ќе отклучувате збир на уникатни награди. Ова се работите што треба да ги направите за да стекнете поени:

 • Ставете облози во онлајн казиното Еуро Палас.
 • Откупете ги поени за лојалност во однапред одредени зголемувања.
 • Кога откупувате поени за лојалност, добивате бонус кредити.
 • Откупените поени веднаш ќе се кредитираат на вашето салдо на бонус.

Бонус за повторно вчитување

На играчите во Еуро Палас едноставно ќе им се допадне месечниот бонус за повторно вчитување и дневниот поврат на готовина. Уште повеќе, постои ВИП клуб со четири нивоа и многу изненадувања за вас.

Бонус за натпревар

Новите играчи ќе добијат 100% бонус за натпревар кога ќе депонираат за прв пат до 150 долари. На нивниот втор депозит, тие ќе добијат бонус за депозит од 50% до 350 долари.

Бонус со висок ролери

Ако сакате да потрошите големи пари кога играте онлајн игри, можете да ги искористите предностите на достапниот висок бонус. Депонирајте најмалку 10.000 УСД и ќе добиете вкупно 15.000 УСД.

Бонус за регистрирање

Секој нов играч во Еуро Палас ќе добие дарежлив бонус за добредојде до $600 во текот на три последователни депозити. Сè што треба да направите е да се регистрирате во казиното, да направите депозит и да го побарате вашиот 100% бонус за депозит до 200 долари.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете и 100% бонус за депозит до 200 УСД и третиот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 100% бонус за депозит до 200 УСД. Условите за обложување за овој бонус се 50x и бонусот важи само 7 дена.

Бонус за добредојде/придружување

Првиот пат кога ќе се регистрирате во казиното, ќе добиете соодветни понуди за депозит на вашите први две депозити со вистински пари во казиното. Уште повеќе, ќе добивате бесплатни вртења и за избрани слот игри. Пакетот за добредојде се распаѓа на овој начин:

 • Кога ќе го направите вашиот прв депозит, ќе заработите 100% бонус за депозит до 200 долари.
 • Кога ќе го направите вториот депозит, ќе заработите 100% бонус за депозит до 200 долари.
 • Кога ќе го направите вашиот трет депозит, ќе заработите 100% бонус за депозит до 200 долари.

Запомнете дека не сите игри придонесуваат на ист начин за исполнување на барањата за обложување. Така, направивме список на игри заедно со нивниот релевантен процент.

 • Среќните пикадо придонесуваат со 0% во барањата за обложување.
 • Сите Aces видео покер и класичен блек џек придонесуваат со 2% во барањата за обложување.
 • Сите игри со Блек Џек, освен класичниот блек џек, бакара, глупости, видео покер игри, сите игри со рулет, Wheels of Riches, Sic Bo и Texas Hold'em Bonus Poker придонесуваат со 10% во барањата за обложување.
 • Казино војната и игрите за покер на маса придонесуваат со 20% во барањата за обложување.
 • Игрите во салон (игри со гребење и кено) и слотови придонесуваат 100% во барањата за обложување.

Бонус без депозит

Во Еуро Палас добивате а бонус без депозит првиот пат кога ќе се регистрирате за казино. Добрата вест е што можете да играте со парите од бонус која било игра што ја сакате. Фактот дека ова казино се напојува со Microgaming, тоа значи дека има многу онлајн слотови од кои можете да изберете. Некои од нивните најпопуларни вклучуваат:

 • Кралот Туск
 • Гром II
 • Фантомот од операта
 • Плејбој злато
 • Холи Џоли пингвини
 • Откачена панда
 • Деко дијаманти
 • Самовилите на Голдвин
 • Среќни мали богови
 • Бесмртна романса

Можете да изберете да го потрошите вашиот бонус без депозит и на некои други игри. Ако сте љубител на игри на маса, можете да си ја пробате среќата на една од многуте Блек Џек игри, или можете да го победите дилерот во Jacks or Better или Louisiana Double, изборот зависи само од вас.

Правила за повлекување бонус

Пред да можете да направите повлекување на парите од бонус, треба да ги исполните барањата за обложување поврзани со бонусот. Барањата за обложување може да варираат, па затоа подобро проверете го пред да побарате повлекување.

Total score7.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (10)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Бразил
Канада
Нов Зеланд
Финска
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)