Euro Palace - Mobile

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Mobile

Можете да пристапите до Euro Palace на мноштво различни мобилни телефони. Може да ја регистрирате вашата мобилна сметка и подготвена за играње за нешто повеќе од една минута. 

Благодарение на лентата со мени на дното, можете лесно да ја пронајдете играта што ја барате. Уште повеќе, можете да ги сортирате сите депозити и повлекувања директно и од вашиот телефон.

За повеќе информации за мобилната верзија на Euro Palace, проверете го нашиот целосен мобилен преглед на казино Еуро Палас.

Она што го прави мобилното казино толку популарно е фактот што е достапно 24/7 без разлика каде сте. Вашиот уред ви овозможува да го понесете Euro Palace со себе за да можете да поставите неколку облози кога ќе најдете неколку минути за да одвоите. Можете да играте игри на различни уреди со Android. Ако сте член, можете да ги користите истите информации за најавување за да влезете во казиното. Ако не сте, тогаш ќе треба да се регистрирате за сметка.

Во Euro Palace можете да ги најдете сите ваши омилени игри и можете да започнете да истражувате. Банкарскиот дел ќе ви овозможи да ги депонирате и повлечете вашите добивки директно од вашиот телефон.

Она што го прави Euro Palace толку одличен е тоа што нуди казино без преземање. На овој начин можете да ја зачувате меморијата на уредот на она што би можело да биде големо преземање софтвер. Значи, играњето на вашиот мобилен уред е поудобно од кога било. Уште повеќе, казиното без преземање поддржува дури и опции за игри со дилер во живо. Може да се придружите на професионални дилери за рулет, покер и други достапни игри. Без разлика каков е вашиот мобилен уред`оперативниот систем е, можете да се најавите на вашата сметка и да ја играте играта по ваш избор.

Постои апликација за Apple ако сакате да имате искуство со игри што е уникатно оптимизирано за iOS. Можете лесно да ја преземете апликацијата во Apple Store. Откако ќе ја инсталирате апликацијата, можете да се најавите на вашата сметка и да уживате во сè што нуди казиното.

Total score7.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (10)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Бразил
Канада
Нов Зеланд
Финска
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)