Euro Palace Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Сите нови играчи кои започнуваат со Euro Palace добиваат бонус без депозит и многу други дарежливи понуди за казино. Бонусот за прв депозит е исто така многу дарежлив, во најмала рака, и нуди до $600 и бесплатни вртења во текот на првите три депозити на нови играчи.

Бонус за добредојде за нов играч во Euro Palace е многу дарежлив и може да донесе дополнителни 600 долари на вашето салдо. Вака функционира бонусот:

  • Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за совпаѓање на депозитот до 100 долари.
  • Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за совпаѓање на депозитот до $100.
  • Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за совпаѓање на депозитот до 100 долари.

Уверете се дека ги разбирате Условите и правилата на овој бонус пред да го побарате.

Total score7.1
Добрите
+ Стилски и лесен за користење
+ Квалитетна услуга за клиенти
+ Повеќе од 500 игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (10)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Бразил
Канада
Нов Зеланд
Финска
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)