Euro Palace Преглед на казино - Software

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Software

Во Euro Palace можете да најдете некои од најдобрите онлајн игри. Тие соработуваа со NetEnt и Microgaming за да ви ги донесат врвните титули. Што се однесува до игрите во живо, Euro Palace се здружи со Evolution Gaming, нудејќи им на играчите вистинско искуство за играње казино.

NetEnt игрите се достапни повеќе од 2 децении и тоа кажува многу. Тие нудат највисок квалитет и остануваат напред давајќи им на играчите она што го сакаат. Дури и ако сте нови во светот на онлајн коцкањето, веројатно сте слушнале за каскадните ролни на Гонзо`s Quest или воодушевувачките победи на слотот Starburst. Покрај одличната графика и приказната, игрите на NetEnt се многу популарни бидејќи нудат исплати кои се движат помеѓу 95% и 98%.

Microgaming е уште еден провајдер на софтвер кој го отвори патот за сите други провајдери. Тие се еден од најголемите провајдери на софтвер кои постојано нудат висококвалитетни игри. Секој кој играл Immortal Romance или Thunderstruck знае колку моќни можат да бидат овие игри.

Total score7.1
Добрите
+ Стилски и лесен за користење
+ Квалитетна услуга за клиенти
+ Повеќе од 500 игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (10)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Бразил
Канада
Нов Зеланд
Финска
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)