Euro Palace Преглед на казино - Support

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Support

Секој непосреден проблем или барање се решава преку разговор во живо што е достапен 24/7. Ова е најлесниот и најзгодниот начин на кој можете да контактирате со казиното и да стапите во контакт со агентите на клиентите и тие ќе ве водат низ вашите проблеми.

Еуро Палас нуди голем број бесплатни телефонски броеви, вклучувајќи:

  • Бесплатен Обединетото Кралство: 08082386048,
  • Бесплатен телефон Шпанија: 800300823,
  • Бесплатен телефон Италија: 800897660,
  • Бесплатен телефон Германија: 08006648840

Можете исто така да испратите е-пошта на една од следните е-адреси: support@europalace.com и marketing@europalace.com.

Total score7.1
Добрите
+ Стилски и лесен за користење
+ Квалитетна услуга за клиенти
+ Повеќе од 500 игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (10)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Бразил
Канада
Нов Зеланд
Финска
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)