Everygame - Account

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Account

Кога првпат сакате да се приклучите на Everygame Casino, треба да кликнете на копчето „Регистрирај се“ во горниот десен агол на веб-страницата на казиното. Откако ќе креирате сметка, ќе имате пристап до сите услуги за игри што ги нуди казиното.

Кога ќе се обидете да се приклучите на казиното, треба да ја изберете вашата земја од паѓачкото мени и да кликнете на зеленото копче Започнете со регистрација. Ќе ве однесат на едноставен формулар за регистрација преку Интернет каде што ќе треба да изберете корисничко име и лозинка, да ја изберете вашата валута и да внесете некои лични податоци. Откако ќе заврши процесот на регистрација, ќе добиете е-пошта од казиното каде што треба да кликнете на врската за верификација и вашата сметка е добра и подготвена.

Процес на верификација

Мора да ја потврдите вашата сметка откако ќе ја креирате. Ова ќе ви овозможи брзо и лесно повлекување. Неопходно е да го завршите овој чекор затоа што ако победите`да може целосно да ги искористи предностите на веб-страницата. Ова е направено и за вашата и за компанијата`заштита на.

Еве чекор-по-чекор водич што ќе ви помогне да ја потврдите вашата сметка:

  • Испратете е-пошта до Everygame.
  • Во оваа е-пошта, треба да вклучите скенирана копија од вашата идентификација со фотографија, двигател`лиценца или пасош.
  • Во оваа е-пошта треба да вклучите скенирана копија од сметката што ви била испратена по пошта во последните 2 месеци.
  • Наведете ја е-поштата „Документи за верификација“.
  • Ако користите кредитна картичка за депозити, треба да ги пополните формуларите за овластување за кредитна картичка поврзани во благајната под депозити со кредитна картичка. Исто така, треба да вклучите копии од предната и задната страна на вашата картичка.
  • Ако користите Neteller или Skrill, можеби ќе треба да испратите слика од екранот од вашата сметка на е-паричник што ги прикажува вашето име и адресата на е-пошта.

Вашите документи треба да се проверат во рок од 1 или 2 дена. На повеќето играчи им се одобруваат сметките за не повеќе од 6 часа во работните денови. Ако сакате да ја потврдите вашата сметка побрзо, треба да го контактирате казиното преку Skype и тие ќе направат се што е во нивна моќ за да ви помогнат.

Има некои работи што треба да ги земете предвид кога испраќате копии во казиното. Сите ваши датотеки треба да бидат целосно читливи и лесни за гледање. Вашите датотеки не треба`да бидат исклучително големи и ви предлагаме да ги зачувате датотеките како висококвалитетни .jpg слики. Треба да добиете е-пошта во рок од 24 часа од казиното со која ќе знаете дали вашата сметка е одобрена или не. Ако не`За да слушнете од казиното по истекот на 24 часа, треба сами да ги контактирате.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Ваша одговорност е да ги задржите вашите податоци за најавување приватни. Казиното не`чувајте евиденција за вашата лозинка, па ако некој ги внесе точните детали за најавување, казиното претпоставува дека е вистинскиот сопственик на сметката.

Бонус за нова сметка

Пред да можете да уживате во сите работи што ги нуди Everygame, ќе мора да креирате сметка. Можете да се регистрирате во казиното со само неколку лесни чекори и да влезете во светот на бескрајни награди. Има многу понуди за нови клиенти, но можете да изберете само една, затоа бидете мудри кога избирате:

Облог од 20 долари за нов клиент – Кога ќе се регистрирате за сметка и ќе се обложите од 20 долари и без разлика на исходот од облогот, ќе добиете облог од 20 долари на вашата сметка. Откако ќе го ставите вашиот облог, испратете е-пошта доEverygame. Насловот на предметот треба да биде „Бесплатен облог за регистрација од 20 долари“ и не заборавајте да го вклучите и вашето корисничко име. Бонусот ќе го добиете во рок од 24 часа.

200% бонус до 50 УСД – Може да добиете бонус за депозит од 200% првиот пат кога ќе депонирате Everygame. Кога правите депозит, користете го промотивниот код ROOKIE200 за да го добиете бонусот. Но, ако не успеавте да го внесете кодот, можете да контактирате со поддршката за корисници и да го споменете промотивниот код и тие ќе го применат износот на бонусот на вашата сметка.

100% бонус до 100 УСД – Може да добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД првиот пат кога ќе направите депозит. Минималниот износ што можете да го депонирате за да го побарате овој бонус е 25 УСД, а максималниот износ е 100 УСД. Повторно, ќе мора да го користите промотивниот код за да можете да ја побарате оваа понуда и во овој случај, тоа е ROOKIE100.

50% бонус до 200 УСД – Може да добиете бонус за депозит од 50% до 200 УСД првиот пат кога ќе депонирате во казиното Everygame. Промотивниот код за оваа понуда е ROOKIE50.

Сите овие понуди за бонуси доаѓаат со барања за обложување што треба да ги исполните за да можете да направите повлекување на вашите средства. Погрижете се целосно да ги разберете условите и условите за секоја од овие промоции за да можете да видите дали бонусот е нешто за вас или не. Откако ќе ја побарате вашата понуда за добредојде, ќе најдете други награди за лојалност и дневни специјални понуди кои ќе ве интересираат во секое време.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1996
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Германски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (12)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Кинески јуани
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Јужна Африка
Австрија
Германија
Данска
Канада
Кина
Хонг Конг
Швајцарија
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)