Everygame - Deposits

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Deposits

Депонирањето во казиното Everygame е многу едноставно. Сè што треба да направите е да кликнете на копчето Депозит на горниот дел од страницата и да го изберете методот што го претпочитате. Следете ги едноставните упатства и финализирајте ја трансакцијата.

Во Everygame, за да им ги олеснат работите на играчите, нудат различни начини на плаќање. Ова им олеснува на играчите да го изберат оној што го претпочитаат. Можете да изберете од следново:

 • Visa и MasterCard (Ве молиме користете MasterCard ако имате проблеми со VISA)
 • Скрил
 • Skrill 1 Допрете
 • EZeeWallet
 • Биткоин
 • Bitcoin Cash Litecoin
 • Нетлер
 • Софорт
 • ecoPayz
 • Банкарски жичен трансферFlexepin
 • ЕУ СЕПА банкарски трансфер
 • Money Global
 • Paysafe
 • CashDirect

Код за бонус за депозит

Има многу различни кодови за депозит што можете да ги користите во Everygame. За да го направите тоа, треба да се упатите до благајната и да го изберете начинот на плаќање што најмногу ви одговара. Изберете ја сумата што сакате да ја депонирате. Откако депозитот е успешен, можете да кликнете на копчето „Бонус код“ и да го внесете кодот за бонус што сакате да го побарате и да кликнете на Откупи бонус.

Бонусот ќе биде веднаш достапен на вашата сметка и може да се гледа под Мојот профил.

Мора да го користите бонус кодот во рок од 24 часа и кодот истекува во рок од 90 дена.

Во овој момент, депозитите на PayPal не се достапни. Откако Paypal ќе стане достапен, ќе бидете известени.

Натпревар за депозит

Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 долари. Кодот за бонусот што треба да го користите за оваа понуда е SIGNUP100. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 20 долари. Условите за обложување за бонусот се 30 пати за депозитот и бонусот. Некои земји се исклучени од оваа понуда, вклучувајќи ги Белорусија, Бугарија, Чешка, Унгарија, Литванија, Молдавија, Полска, Романија, Русија, Србија, Словачка, Словенија, Украина и Обединетото Кралство.

Максималниот износ што можете да го повлечете е 5000 $ неделно.

Валута

Различни валути се достапни во IntertEverygameops, вклучувајќи евро (ЕУР), фунта стерлинг (GBP), американски долар (USD), австралиски долар (AUD), канадски долар (CAD), швајцарски франк (CHF), ренминби|кинески јуани (CNY) , дански круни (DKK), долар од Хонг Конг (HKD), норвешки круни (NOK), шведски круни (SEK), јужноафрикански ранд (ZAR), Bitcoin (BTC) и Litecoin (LTC).

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1996
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Германски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (12)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Кинески јуани
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Јужна Африка
Австрија
Германија
Данска
Канада
Кина
Хонг Конг
Швајцарија
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)