Everygame - Promotions & Offers

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Promotions & Offers

Everygame нуди многу бонуси за своите играчи. Тие нудат целогодишни промоции за големи спортови и што уште не. Секој нов играч ќе биде пречекан со дарежлив бонус за започнување на работите.

Бидејќи има многу различни бонуси и промоции во Everygame, постојат бонус кодови што треба да ги користите за да ја побарате секоја промоција. Значи, нека`видете што можете да добиете откако ќе станете член на семејството Everygame:

  • Може да добиете 50% бонус за депозит за натпревар до 100 долари за финалиња во НХЛ и НБА. Кодот за бонусот за оваа промоција е 100 MAD, а минималниот депозит што треба да го направите е 10 долари за да можете да ја побарате оваа понуда.
  • Може да добиете 200% бонус за депозит за натпревар до 50 долари за финалиња во НХЛ и НБА. Кодот за бонусот за оваа промоција е ROOKIE200 и минималниот депозит што треба да го направите е 20 УСД за да можете да ја побарате оваа понуда.
  • Може да добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД првиот пат кога ќе направите депозит. Кодот за бонусот за оваа промоција е ROOKIE100 и минималниот депозит што треба да го направите е 20 УСД за да можете да ја побарате оваа понуда.
  • Може да добиете бонус за депозит од 50% до 200 УСД првиот пат кога ќе направите депозит. Кодот за бонусот за оваа промоција е ROOKIE50 и минималниот депозит што треба да го направите е 20 УСД за да можете да ја побарате оваа понуда.
  • Може да добиете бесплатен облог за пријавување од 20 долари првиот пат кога ќе уплатите. Кодот за бонусот за оваа промоција е ROOKIEFREEBET и минималниот депозит што треба да го направите е 20 УСД за да можете да ја побарате оваа понуда.
  • Може да добиете 200% бонус за депозит за натпревар до 1000 долари за покер, првиот пат кога ќе направите депозит. Кодот за бонусот за оваа промоција е 1000ITP и минималниот депозит што треба да го направите е 25 УСД за да можете да ја побарате оваа понуда.
  • Може да добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД првиот пат кога ќе направите депозит. Кодот за бонусот за оваа промоција е SIGNUP100 и минималниот депозит што треба да го направите е 20 УСД за да можете да ја побарате оваа понуда.

Кога ќе се упатите кон благајната, на страничната лента ќе видите „Откупи бонус“. Ќе мора да ги внесете кодовите за бонус таму за да ја побарате понудата што ја сакате. Добрата вест е што можете да го барате бонусот пред и откако ќе направите депозит.

Барањата за обложување за секој бонус се различни, но генерално, тие се помеѓу 6x и 16x. Минималниот депозит за повеќето од овие бонуси е 20 долари, освен бонусот за покер.

Пријавете се / Понуда на нов клиент

Секој нов играч кој ќе создаде сметка во Everygame и ќе го направи својот прв депозит може да ја искористи многу дарежливата понуда за добредојде. Бонусот за добредојде може да донесе до 125% бонус за депозит на вашиот прв депозит и да донесе до 1000 УСД. Ова е одлична понуда што треба да ја искористите и да играте игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер како Microgaming или Realtime Gaming.

Во моментот кога ќе се регистрирате во казиното, ви се дава опција да го започнете вашиот прв депозит. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за бонусот е 20 долари. Ако сакате да ги започнете работите со бонусот за добредојде, треба да го користите соодветниот код кој во овој случај е SIGNUP1000. Можете да користите една од многуте опции за плаќање достапни во казиното за да го направите вашиот прв депозит. Бонусните средства ќе бидат префрлени на вашата сметка набргу откако ќе се обработи вашата трансакција.

За да можете да ги повлечете вашите добивки, ќе треба да ги обложите вашите бонус средства и вашиот депозит по 30 пати. Ако побарате повлекување пред да ги исполните вашите барања за обложување, бонусот ќе биде укинат. Откако ќе ги исполните условите за обложување, можете да ги искористите средствата и за спортско обложување.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1996
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Германски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (12)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Кинески јуани
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Јужна Африка
Австрија
Германија
Данска
Канада
Кина
Хонг Конг
Швајцарија
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)