Everygame - Support

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Support

Постојат неколку различни начини на кои можете да контактирате со Everygame во случај да се појави проблем. Можете да ја користите функцијата Разговор во живо, која се покажа како најзгодна и најкористена. Но, има и други начини, како да им се јавите или да им испратите е-пошта.

Поддршката за разговор во живо може да се најде во долниот десен агол на нивната веб-страница и тие се достапни 24/7 за ваша погодност.

Можете да контактирате со нив преку телефон, Everygame нуди бесплатна телефонска линија за поддршка на клиентите:

  • Северна Америка 1-866-549-2437
  • Земји од германско говорно подрачје 00-800-4433-4455
  • Редовен број 1-268-484-3100
Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1996
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Германски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (12)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Кинески јуани
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Јужна Африка
Австрија
Германија
Данска
Канада
Кина
Хонг Конг
Швајцарија
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)