Crazy Time од Evolution Gaming Казина со вистински пари

Crazy Time
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Evolution Gaming ги поздравува глобалните играчи да го доживеат најлудото време досега во својата најнова продукција наречена „Лудо време“

„Crazy Time“ е исклучителна казино игра во живо создадена од концептот на просперитетното тркало за пари Dream Catcher на програмерите. Оваа возбудлива казино игра нуди забава во живо со комбинирана игра RNG на високо ниво што им овозможува на играчите да додаваат множители во секој круг од играта.

Crazy Time има големо, колоритно, забавно студио кое се состои од Топ слот, централно тркало за пари и четири возбудливи бонус игри, кои се:

  • Лов на пари: галерија за пукање со широк екран со 108 случајни множители.
  • Превртување на монети: Одредува кој множител ќе биде освоен!
  • Пачинко: Се одликува со огромен ѕид на Пачинко со многу физички штипки.
  • Лудо време: Лудиот, виртуелен свет со огромно симулирано тркало за пари!

Главниот круг на играта

Во секој круг на игра, Топ слот се врти истовремено со централното тркало за пари за да генерира еден случаен множител. Резултатот станува натпревар што додава множител ако има хоризонтално порамнување на почетниот множител и местото на обложување.

Каде запира главното тркало одредува дали додадениот множител ќе помножи влог на симбол или множители на бонус играта. Додека сите играчи можат да ги идентификуваат бонус игрите, само оние кои вложуваат во поврзаното обложување можат да победат.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Кратки факти за казиното

СофтверСофтвер (1)
Evolution Gaming
Финансискиот неочекуван на GambleAware: длабоко нурнување во донацијата од 49,5 милиони фунти и нејзините импликации за законите за коцкање во Обединетото Кралство
2024-06-04