Evolve Преглед на казино - About

Age Limit
Evolve
Evolve is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Evolve е прилично ново онлајн казино кое влезе во индустријата iGaming во 2020 година, кое брзо успеа да се етаблира како доверлива онлајн платформа за коцкање која нуди широк спектар на казино игри од многу реномирани софтверски провајдери од целиот свет.

Исто така, има некои многу дарежливи бонуси и промоции кои постојано се ажурираат за да им понудат на играчите шанса почесто да добиваат некои наградни награди. Во ова онлајн казино, најлојалните играчи ќе уживаат во некои уникатни и многу корисни привилегии.

Како да се регистрирате

За да регистрирате сметка во Evolve Casino, прво мора да пристапите до официјалната веб-страница на казиното (https://www.evolvecasino2.com/) и кликнете на „Регистрирајте се" се наоѓа во горниот десен агол на екранот. По регистрацијата, изберете корисничко име и лозинка. Исто така, ќе треба да наведете некои лични информации како што се вашето име и адреса.

Сопственик и извршен директор

Казиното Evolve е во сопственост и управувано од Mountberg BV, компанија со седиште во Курасао. Сите плаќања на нивната онлајн платформа за коцкање ги извршува Mountberg Ltd, која е нивна сестринска компанија.

Локација

Казиното Evolve е со седиште во Сurасао и официјалната физичка адреса на компанијата е Frаnѕсhе Вlоеmweg 4, Wіllеmѕtаd, Сurасао.

Лиценца

Ова онлајн казино е лиценциран и регулиран од Curacao eGaming, почитуван регулатор за коцкање. Нејзиниот број на лиценца е 8048/JAZ.

Total score7.8
Добрите
+ 4000+ игри
+ Големи бонуси за добредојде
+ Одлична поддршка за клиентите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
Француски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (4)
Австралија
Канада
Нов Зеланд
Франција
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (54)