Extra Vegas Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Приклучувањето на придружната програма во казиното Екстра Вегас е прилично едноставно. Ќе бидат потребни само неколку минути од вашето време да се регистрирате за Bright Affiliate сметка. Откако ќе ги пополните сите потребни информации, треба да почекате помеѓу 24 и 48 часа за одобрување.

Откако вашата апликација ќе биде одобрена, можете веднаш да започнете со промовирање на сите брендови. Некои од тие брендови вклучуваат Extra Spel, Mr. Mobi, Mr. Slot, Mr. Star Casino, Mobizino, Caliber Bingo и Extra Vegas. Ќе имате пристап до мноштво промотивни материјали што можете да ги користите кога ви одговара откако ќе се најавите на вашата сметка.

Колку можете да направите?

Можеме да кажеме дека Bright Affiliates нуди една од најдарежливите придружни програми во индустријата за iGaming. Тие нудат комисиски план кој е навистина наградувачки, а комисиските структури се флексибилни и конкурентни. Ќе добиете удел од 50% вртежи кога ќе се регистрирате за сметка.

Добрите
+ Големи бонуси
+ Одличен мобилен дизајн
+ Сезонски промоции

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (11)
Јапонски
Англиски
Виетнамски
Германски
Италијански
Кинески
Корејски
Португалски
Тајландски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Кинески јуани
Нови тајвански долари
Туниски динари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Аргентина
Бразил
Виетнам
Канада
Кина
Португалија
Тајван
Тајланд
Тунис
Франција
Шпанија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
UPayCard
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (7)