Extra Vegas - Mobile

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Mobile

Многу онлајн казина и Екстра Вегас исто така ја развија својата веб-страница и ја направија компатибилна со некои од најчесто користените преносливи уреди. Мобилното казино на Extra Vegas го обезбедува истиот широк избор на онлајн игри во кои можете да уживате по ваша погодност.

Добрата работа за мобилното казино е што не треба да чекате да се вратите дома за да играте разни казино игри и да освоите пари. Во денешно време, можете да уживате во блек џек, рулет или покер, само за да именувате некои, без разлика на вашата локација.

Мобилните телефони ви овозможуваат подобро да го искористите вашето време, а сега можете да уживате во омилената игра кога сакате и каде и да сте. Екстра Вегас казиното е целосно оптимизирано за различни мобилни уреди, вклучувајќи iOS, Android и Windows телефони.

Добрата вест е дека мобилната платформа Екстра Вегас го нуди истиот широк опсег на врвни казино игри како нивната веб-страница. Исто така, многу е важно да се спомене дека игрите со дилер во живо се достапни и на вашиот мобилен уред. Сите игри во живо ги води тим од професионалци и можете да комуницирате со нив ако сакате.

Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (11)
Јапонски
Англиски
Виетнамски
Германски
Италијански
Кинески
Корејски
Португалски
Тајландски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Кинески јуани
Нови тајвански долари
Туниски динари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Аргентина
Бразил
Виетнам
Канада
Кина
Португалија
Тајван
Тајланд
Тунис
Франција
Шпанија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
UPayCard
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (7)