Топ 10 Extreme Live Gaming Онлајн Казино

Extreme Live Gaming е популарен давател на решенија за онлајн казино кој обезбедува висококвалитетни производи и услуги за коцкање за операторите на казино низ целиот свет. Специјализирана за многу игри со дилери во живо, како што се блек џек, рулет и многу повеќе. Нивните блек џек маси имаат многу варијации, како што се оние со различни бои на масата, монетарни ограничувања, ВИП-дел итн. Ова му дава на клиентот одлично и прилагодено искуство кога станува збор за онлајн коцкање.

Компанијата е основана во 2013 година и оттогаш се здоби со репутација за својата висококвалитетна услуга и разновидниот опсег на игри. Во 2018 година, компанијата беше купена од Pragmatic play и продолжи да ги проширува своите понуди на производи до операторите.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)