FAFA191 - Account

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Account

За да играат за вистински пари во казиното Fafa191, играчите треба прво да создадат сметка. Ова е едноставна процедура која ќе потрае само неколку минути. Играчите треба да го пополнат формуларот за регистрација со внесување лични податоци.

Постојат два начини да се регистрирате за сметка во казиното Fafa191, нормална регистрација и брза регистрација. Играчите кои сакаат побрзо да се регистрираат за сметка, треба да ги следат овие едноставни чекори:

  • Внесете телефонски број и добијте код.
  • Внесете го кодот и потврдете ја апликацијата.

Играчите кои сакаат традиционална регистрација треба да ги следат овие чекори:

  • Изберете име на сметка
  • Изберете лозинка
  • Потврди ја лозинката
  • Внесете име, презиме и име на членот
  • Изберете валута
  • Внесете телефонски број

Ограничете ја сметката

На играчите им е дозволено да имаат само една сметка и ако казиното открие дека играчите создаваат повеќе сметки за да ги искористат предностите на промоциите, ризикуваат да бидат суспендирани сите нивни сметки.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Играчите треба да создадат единствено корисничко име и лозинка кога се регистрираат за сметка. Секој пат кога сакаат да се пријават на нивната сметка мора да ги внесат своето корисничко име и лозинка, а ова е уште еден слој на заштита.

Бонус за нова сметка

Сите играчи кои ќе создадат нова сметка во казиното Fafa191 и ќе го направат својот прв депозит имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Минималниот депозит што треба да го направат е 300 бати и кликнете на промоцијата за да добиете бонус. Ова е 100% бонус за депозит кој оди до 3000 бати со 37 пати поголеми барања за обложување од средствата за депозит и бонус.

Total score8.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (5)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за упатувањеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (5)
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Лаос
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
СофтверСофтвер (11)