FAFA191 - Live Casino

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Live Casino

Казиното во живо во казиното Fafa191 нуди врвно искуство за играње со дилери во живо во реално време. Играчите можат да стапат во интеракција со дилерот и да видат како се црпат картите и се делат со нив. Уште повеќе, тие можат да комуницираат и со своите колеги играчи.

Бакара во живо

Live Baccarat е интересна игра што играчите можат да ја најдат во казиното Fafa191. Постојат многу различни варијации на оваа игра, но Punto Banco е една од најпопуларните. Идејата на играта е да се добие рака со вкупно 8 или 9. За да ги направи работите поинтересни за играчите, секоја варијација додава нешто различно. Значи, денес имаме различни типови зделки, вклучувајќи брз договор, редовен договор и стискање карти контролирано од дилер или стискање карти контролирано од играчот. Добрата вест е дека откако играчите ќе ги научат основните правила на играта, тие можат да се прилагодат на која било достапна варијација.

Рулет во живо

Рулетот во живо ја носи целата возбуда од казино рулет директно на вашиот уред. Играчите можат да го следат дејството во реално време и да разговараат не само со крупието, туку и со другите играчи. Сите игри се достапни 24/7, а секој дел од играта е снимен со повеќе камери за да ги доведе играчите во срцето на акцијата.

Многу е важно да ги научите барем основните правила на играта пред да одлучите да играте за вистински пари. На тој начин, играчите можат да ги зголемат своите шанси за победа. Има многу карактеристики што играчите можат да ги искористат кога играат рулет. Повеќето играчи ја ценат функцијата „Топло“ и „Студено“ која покажува кои бројки најверојатно ќе се случат на следното извлекување, а кои не. Ова не е сигурна работа и оваа функција не може да помогне да се предвиди иднината, но ќе им помогне на играчите да донесат подобро информирана одлука.

Во живо Сик Бо

Sic Bo е класична игра која нуди едноставност и возбуда. И, за работите да бидат уште поинтересни, некои варијации на играта додаваат множители до 1000x. Она што го прави Сик Бо толку привлечен е фактот што играта е лесна за играње и играчите можат многу брзо да ги совладаат правилата.

Играчите треба да го предвидат исходот од тресењето на три стандардни коцки. Бројот на облози што играчите можат да ги направат е доста голем и можноста да се игра играта со дилер во живо ја прави играта толку привлечна.

Сите резултати од играта се прикажани на табелата за обложување на играта, а играчите едноставно треба да стават облог и да го предвидат исходот.

Во живо змеј тигар

Live Dragon Tiger е лесна игра со карти која нуди изразито различно и волшебно искуство. Играчите кои сакаат игри со брз ритам ќе уживаат во Dragon Tiger. И можноста да се игра играта во живо, поставена во неверојатна тематска средина со светлосни ефекти е нешто што треба да се доживее од прва рака.

Играта често се опишува како верзија на Baccarat со две карти, а играчите кои бараат нешто ново треба да и дадат шанса на оваа игра. Играчите треба да се обложуваат на која карта ќе биде највисока, Змејот или Тигарот, или дали договорот ќе резултира со нерешено.

Играта содржи многу статистики и патишта за да им помогне на играчите кои секогаш се во потрага да го предвидат исходот од идните рунди.

Total score8.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (5)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за упатувањеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (5)
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Лаос
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
СофтверСофтвер (11)