FAFA191 - Payments

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Payments

Казиното Fafa191 има ограничен број начини на плаќање кои се достапни за депозити и повлекувања. Тоа е затоа што казиното е достапно само во одредени земји во Азија и поради таа причина, тие додадоа начини на плаќање кои се популарни во тие земји.

Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 50.000 ИДР и не постои максимален лимит за повлекување. Играчите можат да прават депозити и повлекувања користејќи MasterCard и Visa.

Total score8.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (5)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за упатувањеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (5)
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Лаос
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
СофтверСофтвер (11)