FAFA191 - Promotions & Offers

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Казиното Fafa191 нуди тони промоции и понуди за играчи кои се придружуваат на нивното семејство. За да ги започнете работите на десната нога, сите нови играчи ќе добијат дарежлив бонус за добредојде, а подоцна ќе добиваат различни промоции на редовна основа.

Секој нов член, кој ќе се приклучи на казиното Fafa191, ќе добие 100% бонус за депозит во моментот кога ќе се регистрира за нова сметка и ќе го направи својот прв депозит. За да се квалификува за понудата, играчот треба да направи минимален депозит од 300 бати и потоа да кликнете на промоцијата за да добие бонус. Максималниот бонус што играчите можат да го добијат е ограничен на 3.000 бати.

Условите за обложување за бонусот за добредојде се 38 пати на депозитот и бонусот. На пример, ако играчот депонира 300 бати, тој ќе добие бонус од 300 бати, што значи вкупно 600 бати за играње. Прометот мора да биде 600 x 38 = 22. 800 бати, пред да можат да побараат повлекување.

Играчите можат да се обложуваат на кои било игри што ги сакаат, освен игрите што доаѓаат од 918kiss, игрите со стрелање со риби, лотаријата и рулетот со повеќе од 26 облози. Играњето игри во казино во живо ќе се смета за исполнување на барањата за обложување, така што играчите кои уживаат во ваквите игри можат да најдат одличен избор на игри со дилер во живо на Fafa191.

Total score8.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (5)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за упатувањеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (5)
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Лаос
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
СофтверСофтвер (11)