Fast Payout Casinos

Лансиран во 2018 година, Fastpay е релативно ново онлајн казино. Сепак, тој е веќе доверлив бренд (од 2021 година). Казиното е основано од група ентузијасти за коцкање и е познато по широкиот избор на RNG казино игри и игри со казина во живо од врвните добавувачи на казино софтвер.

Освен тоа, казиното Fastpay може да се пофали со профитабилни бонуси и одлична употребливост. Казиното Fastpay е во сопственост и управувано од Dama NV, реномиран оператор за коцкање лиценциран и регулиран во јурисдикцијата на Курасао. Што повеќе? Сите казино игри на оваа страница се независни ревидирани за да се гарантира правичност.

Промоции во казино Fastpay

Промоции во казино Fastpay

Една од најдобрите карактеристики на Fastpay казиното е дарежливите промоции и за новите и за постоечките играчи. Во казиното нема депозит и бонуси за депозит.

Бонусите за депозити за брзо плаќање

Бонусот за прв депозит во ова казино е профитабилен бонус за добредојде. Новите играчи можат да го бараат овој бонус на нивните први и втори депозити. Овој бонус вклучува совпаѓање на износот на депозитот плус бесплатни вртења.

Во моментов, новите играчи во казиното Fastpay можат да уживаат во 100% бонус на нивниот прв депозит плус 100 бесплатни вртења. Што се однесува до вториот депозит, понудата е совпаѓање од 75%.

За постоечките играчи, Fastpay има многу бонуси за повторно вчитување. Играчите можат да бараат бонус кога повторно ќе ги вчитаат своите сметки во одредени денови. Некои бонуси за повторно вчитување привлекуваат совпаѓање со депонираната сума, додека други им нудат на ентузијастите на слотови бесплатни вртења. Покрај тоа, за повторно вчитување на бонусите, постојат и бонуси за враќање на готовина.

Бонусите за брзо плаќање без депозит

Во ова казино, играчите можат да бараат и дарежливи бонуси без депозит. Во моментов, бонусот без депозит вклучува бесплатни вртења.

Покрај бонусите без депозит и депозит, Fastpay има фантастична програма за лојалност на ВИП која ги наградува играчите со многу добрини додека продолжуваат да играат во казиното.

Промоции во казино Fastpay
Како да се регистрирате во казиното Fastpay

Како да се регистрирате во казиното Fastpay

Започнувањето во Fastpay Casino е без проблеми, благодарение на прилично директен процес на пријавување. Веб-страницата може да се пристапи на десктоп компјутери, како и на мобилни уреди.

 • За да отворите сметка на Fastpay, играчите треба да кликнат на иконата „Регистрирај се“ и да ги пополнат сите потребни информации. Оваа информација ја вклучува адресата на е-пошта на играчот, саканата лозинка, претпочитаната валута и телефонскиот број.

 • Следниот чекор е прифаќање на правилата и условите на компанијата и специфицирање дали да се добиваат промотивни материјали или не.

 • Последниот чекор е да кликнете на опцијата „Регистрирај се“ и да ја потврдите е-поштата - толку е едноставно!

Како да се регистрирате во казиното Fastpay
Fastpay казино игри

Fastpay казино игри

Една од причините за експоненцијалниот раст на Fastplay Casino е широкиот избор на онлајн казино игри.

Казиното има многу онлајн слотови, на пример, Мајмун Џекпот, Старбурст, Нинџа Фрутс, Кралот на Змејот и Духот на мртвите, само да споменеме неколку. Оние кои сакаат да го вртат тркалото на рулет, исто така имаат многу опции во Fastpay.

Списокот на игри со рулет вклучува американски рулет, рулет со двојни топки и извонреден рулет, меѓу другите. Што се однесува до љубителите на покер, некои од најдобрите титули што може да се испробаат се покерот со три карти и покерот на Карибите. Покрај слотови, покер и рулет, казиното Fastpay има и бакара, блек џек и кено игри, меѓу другото.

За да обезбеди разновидност, Fastpay соработува со десетици добавувачи на софтвер за казино. Некои од реномираните развивачи на игри на одборот****се:

 • Хабанеро
 • Pragmatic Play Ltd.
 • Црвен тигар
 • Ваздан
 • Playtech
 • Играње во подем
 • Каламба игри
 • Планот
 • EGT
 • Белатра
 • Evoplay
 • Јадро
 • Гамомат
 • ELK Studios
 • Еволуција игри
 • КТ игри
 • Том Хорн Игри на среќа
 • Аматик индустрии
 • NetEnt

Како додаток на онлајн казино игри, Казиното Fastpay организира фантастични турнири од време на време. Некои од најдобрите Fastpay турнири вклучуваат Fastpay Multiplier Race, Fastpay Wagering Race и Fastpay Mascot Race турнир.

Fastpay казино игри
Fastpay Казино во живо и мобилни телефони

Fastpay Казино во живо и мобилни телефони

Казиното Fastpay е приспособено и за случајни коцкари, како и за искусни играчи кои го бараат автентичното казино искуство.

Има казино лоби во живо каде што играчите можат да уживаат во некои од најдобрите игри со дилери во живо од такви Еволуција игри и Обезбедување Игри на среќа. За почеток, игрите со дилери во живо се вистински копнени казино игри што се пренесуваат до играчите.

Покрај казино игрите во живо, има и мобилни казино игри. Како што сугерира името, ова се игри прилагодени за мобилни уреди. Иако нема апликации за Android или iOS, мобилните игри се беспрекорни со користење на кој било мобилен прелистувач.

Fastpay Казино во живо и мобилни телефони
Fastpay Казино депозит и методи за повлекување

Fastpay Казино депозит и методи за повлекување

Казиното Fastpay има флексибилни банкарски опции за да им овозможи на играчите да влезат во играта без проблеми. За почеток, ова казино прифаќа и валути за фиат пари, како и крипто.

Некои од популарните фиат прифатените парични валути вклучуваат:

 • Американски долар
 • евра
 • британска фунта
 • Новозеландски долар
 • австралиски долар
 • канадски долар

меѓу другите. Што се однесува до крипто, достапните опции се:

 • биткоин
 • биткоин кеш
 • врзување
 • етериум
 • лајткоин
 • dogecoin

Кога станува збор за депозити и повлекувања, казиното соработува со најпопуларните начини на плаќање преку Интернет, од е-паричници до кредитни картички. Списокот вклучува:

 • Виза
 • MasterCard
 • Маестро
 • Нетлер
 • Скрил
 • Многу подобро
 • Веб пари
 • ecoPayz
 • Неосурф
 • Paysafecard
 • Точка на Венера
 • Интерак
 • Интерак е-трансфер
 • ековаучер
 • Сиру мобилен
 • Астропеј картичка
 • Astropay Direct
 • Брз трансфер
 • Платени парички

Достапните начини на депозит и повлекување се предмет на локацијата на играчот.

Депозитите се брзи во ова казино. Повеќето начини на плаќање гарантираат инстант депозити, но во некои случаи, тоа може да потрае неколку минути или неколку часа.

Кога станува збор за пресврт на повлекување, Fastpay е онлајн казино со брза исплата во НЗ што ги обработува плаќањата побрзо во споредба со другите казина. Ова е се додека играчите ги потврдиле своите сметки.

Fastpay Казино депозит и методи за повлекување
Безбедност и сигурност

Безбедност и сигурност

Безбедноста е важен аспект на сцената со коцкање преку Интернет. За да се заштитат податоците на сите играчи, страницата е обезбедена со користење на најновата шифрирање од воена класа.

До сметките на поединечните играчи може да се пристапи со помош на единствена идентификација и лозинка. Што повеќе? Fastpay им овозможува на играчите да постават автентикација со два фактори (2FA), што додава дополнителен слој на безбедност.

Безбедност и сигурност
Поддршка за корисници на Fastpay

Поддршка за корисници на Fastpay

Покрај корисничкиот интерфејс, Fastpay Casino има посветен тим од агенти за поддршка на клиентите кои секогаш се подготвени да ги решат сите проблеми со кои се соочуваат играчите. До тимот може да се дојде преку разговор во живо, што гарантира непосредна повратна информација.

Има и форма за контакт, адреса за е-пошта и детален дел ЧПП со одговори на вообичаените прашања што ги поставуваат играчите.

Поддршка за корисници на Fastpay

Најчесто поставувани прашања

Сѐ што треба да знаете за казината

Што е брза исплата на онлајн казино?

Онлајн казиното со брза исплата е платформа за коцкање базирана на интернет која брзо ги обработува барањата за повлекување, дозволувајќи им на играчите да ги добијат своите добивки веднаш.

Како можам да најдам брза исплата на онлајн казино?

Можете да најдете онлајн казина со брза исплата со проверка на реномирани веб-локации за преглед на казино, како што е CasinoRank, и избирање казина познати по нивните брзи повлекувања.

Кои начини на плаќање нудат најбрзи повлекувања?

Електронските паричници, криптовалутите како Биткоин и директните банкарски трансфери се меѓу методите на плаќање познати по тоа што нудат најбрзи повлекувања.

Дали казината со брза исплата имаат пониски лимити за повлекување?

Границите за повлекување варираат од едно до друго казино. Додека некои казина за брза исплата може да имаат ограничувања, други нудат флексибилни опции за да се приспособат на различни преференции на играчите.

Дали има такси за брзо повлекување?

Некои казина може да наплаќаат такси за повлекување, во зависност од избраниот начин на плаќање и политиките на казиното. Неопходно е да ги проверите условите и условите на казиното за информации за такси.

Може ли да верувам во онлајн казина за брза исплата?

Угледните онлајн казина со брза исплата се доверливи и даваат приоритет на задоволството на играчите. Сепак, од суштинско значење е да го направите вашето истражување и да изберете лиценцирано и регулирано казино.

Дали треба да го потврдам мојот идентитет за да добијам брза исплата?

Да, повеќето онлајн казина бараат од играчите да го потврдат својот идентитет пред да ги обработат повлекувањата. Ова е безбедносна мерка за да се спречи измама и да се обезбеди усогласеност со прописите.

Може ли да користам бонуси во казина со брза исплата?

Да, можете да користите бонуси во казина со брза исплата. Сепак, имајте предвид дека некои бонуси може да доаѓаат со барања за обложување што може да влијае на брзината на вашите повлекувања.