First Casino

Age Limit
First Casino
First Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

First Casino

Првото казино е сосема ново претпријатие за онлајн коцкање. Ова казино е помало онлајн казино во однос на приходот. Приходите на казиното се клучен фактор што треба да се земе предвид бидејќи поголемите казина не би требало да имаат проблем со исплата на високи добивки, додека помалите казина може да страдаат ако добиете големи. Во него има практично малку информации.

Зошто да играте во First Casino?

Можеби во моментов нема да можете да уживате во ноќно излегување во преполн паб или да патувате низ светот, но сепак може многу да се забавувате дома. Една од најдобрите одлуки што некогаш сте ги донеле може да биде да играте во FirstCasino онлајн бидејќи коцкањето во ова ново казино е толку едноставно и практично. Ова казино нуди широк спектар на игри и е прилично безбедно и сигурно.

About

First Casino е ново онлајн казино кое започна во 2020 година и ја доби лиценцата во февруари 2021 година, така што е премногу рано да се утврди дали е страшно, одлично или некаде помеѓу. Ова онлајн казино е со седиште во Украина и нуди различни јазици.

Games

First Casino нуди разновидни забавни и фасцинантни игри, како и бонуси за нивно редовно играње. Следниве се некои од најпопуларните игри што ги нуди ова онлајн казино:

 • Слотови: Box of Ra, Pyramids, GoldExpress, Great 27, Crazy New Year, Fruit Cocktail и многу други се врвни слот игри понудени од FisrtCasino. 
 • Игри на маса
 • Видео покер
 • Бинго

Bonuses

Ова онлајн казино ги наградува своите клиенти со бонуси и промоции. Кога ќе се регистрирате како нов играч во First Casino, ќе добиете бонус за добредојде, како и бонуси за депозит.

 • Првиот депозит е: Направете прв депозит од 100 UAH и обложите 30 пати + 111 вртења.
 • 111% бонус на вториот депозит
 • Бонус од 111% на третиот депозит

Други бонуси што им се нудат на постоечките играчи се:

 • Неделен бонус
 • Бонус за достигнување на ниво
 • ВИП бонуси
 • Бонус за среќен роденден

Payments

Играчите можат да ги финансираат своите сметки во First Casino на различни начини пред да почнат да играат. Првото казино дозволува големи методи за депонирање како Visa и MasterCard бидејќи е популарно во Украина, Русија, Кина и Турција.

 • Виза
 • MasterCard
 • Приватен24
 • +21
 • Дебитна картичка

Повлекувањата се достапни 24 часа на ден, 7 дена во неделата. Може да потрае до 24 часа за да се обработи вашето барање. Платниот систем и вашата банка влијаат на брзината со која се пренесуваат плаќањата. Забелешка! Сите плаќања се постапуваат на ист начин како и дополнувањата.

Валути

Казиното Fisrt не поддржува премногу валути. Поддржани валути за депозити и повлекувања се:

 • евра
 • UAH

Languages

Информациите на веб-страницата се достапни на различни јазици. Тоа е релативно ново казино, но добрата вест е што има повеќејазична веб-страница. Следниве се некои од најраспространетите јазици:

 • Арабија
 • Англиски
 • турски
 • кинески
 • украински

Software

Овие популарни нови казино игри им се доставени на играчите од некои од најодличните провајдери на iGaming во бизнисот со казино. Следниве се неколку софтвери кои се компатибилни со игрите на ова ново онлајн казино:

 • OnlyPlay
 • Инбет
 • Играње на планот
 • Игрософт
 • EGT

Support

Услугата за клиенти е критична за успехот на секое казино, но особено е критично кога казиното е ново, како што е случајот со First Casino. Ова ново казино им нуди на корисниците опција за разговор во живо која е достапна 24 часа на ден, седум дена во неделата, како и помош преку е-пошта.

Зошто вреди да се игра во First Casino?

First Casino е најголемото казино во Украина кое нуди голем број возбудливи игри на своите корисници. Казиното во живо во FirstCasino исто така нуди различни игри со дилери во живо. Лесните и едноставни опции за плаќање го прават пофасцинантен за коцкарите. Ова казино нуди широк спектар на игри и е прилично безбедно и сигурно. Достапна е и 24/7 корисничка поддршка.

Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (8)
Англиски
Арапски
Кинески
Руски
Турски
Украински
Француски
Чешки
БонусиБонуси (10)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Евра
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (1)
Украина
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (8)
СофтверСофтвер (27)