Gaming Club - Promotions & Offers

Age Limit
Gaming Club
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Доходовните бонуси и промоции се достапни на дневна основа и за новите и за постоечките играчи. Gaming Club се гордее што редовно ги наградува своите играчи и ги прави среќни, па ако немате сметка, крајно време е да креирате.

Постојат различни бонуси што можете да ги добиете откако ќе се приклучите на семејството на Gaming Club. За да ги започнете работите, казиното ги наградува сите нови играчи со двоен бонус за добредојде за депозит кој достигнува дури 350 долари. Првиот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 100% бонус за совпаѓање до $200, а вториот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 150% бонус за депозит до $150.

Следните работи што се нудат се различни наградни промоции. Може да добивате дневни, неделни и месечни бонуси со кредити за казино, бесплатни вртења и готовински бонуси.

Откако ќе се приклучите на казиното, станувате член на нивниот клуб за лојалност каде што добивате поени секогаш кога ќе се обложите со вистински пари. Откако ќе соберете доволно поени, можете да ги замените за бонус кредити. Наградите не застануваат тука, ќе добивате и процентуални бонуси за натпревар во средината и викендот, а доколку успеете да станете дел од програмата за ВИП награди ќе имате посебен третман.

Пријавете се / Понуда на нов клиент

Новите играчи во Gaming Club ќе добијат двоен бонус. Првиот дел ќе ве награди со бесплатни вртења, а вториот дел е бонус за натпреварот. Првиот пат кога ќе депонирате во казиното ќе добиете 100% бонус за депозит, а вториот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 150% бонус за депозит.

Total score7.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1994
ЈазициЈазици (13)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Латвиски
Норвешки
Португалски
Руски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонусДепозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Бразил
Индија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Тајланд
Чиле
ИгриИгри (9)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)