Genesis - Affiliate Program

Age Limit
Genesis
Genesis is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Affiliate Program

Како да се приклучите на придружната програма на Genesis Casino?

Прво, треба да го пополните формуларот за регистрација и менаџерот за поддршка ќе ја прегледа вашата апликација и ќе слушнете за нив во рок од 24 часа. Кога вашата регистрација е одобрена, ќе добиете е-пошта за добредојде со деталите за најава и деталите за контакт на Менаџерот за персонален партнер. Ќе добиете совет и Affiliate Manager ќе ви помогне да одредите соодветна маркетинг стратегија која најдобро ќе ви одговара.

Колку можете да заработите?

Различната структура на провизии е достапна во Genesis казиното, вклучувајќи:

 • Директно учество на приходите
 • CPA
 • Напреден план на комисијата
 • План на Комисијата за медиуми

Убедливо нивната најдобра понуда е Комисијата за удел на приходи, која се заснова на нето приходи бидејќи започнува од 35%. Можете да ги најдете и флексибилните и напредните структури на комисијата за КПД во казиното Genesis. Тие целосно ќе ја приспособат вашата Комисија за КПД земајќи ги предвид голем број активности на секој нов играч што ќе го испратите.

План за упатување

Сите филијали имаат шанса да заработат 2,5% провизија за упатување за секој нов играч што ќе го упатат во казиното. Провизијата за упатување се пресметува како процент од нето приходите.

Медиумски агенции и мрежи на издавачи

Медиумските агенции и мрежите на издавачите се исто така добредојдени во Genesis Affiliate. Потребно е само при регистрацијата да наведете дека претставувате агенција за медиуми или мрежа на издавачи. Потоа ќе го добиете вашиот приспособен план и ќе можете да ја завршите вашата интеграција.

Што е придружна програма на Genesis Casino?

Ако ја барате придружната програма на казиното, можете да ја најдете под Genesis Affiliate и тие ги вклучуваат следните брендови:

 • Касу
 • Спела
 • Битие
 • Вегас херој
 • Sloty
 • Спинит
 • Казино радост
 • Круз во казино
 • Пелаа
 • Казино богови
Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
Шведски
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (25)
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Кинески јуани
Мексикански пезоси
Нигериски наири
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Унгарски форинти
Хрватски куни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (27)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Ирска
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
Шведска
Шпанија
ИгриИгри (14)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Google Pay
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Visa Electron
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (12)