Genesis - Promotions & Offers

Age Limit
Genesis
Genesis is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Promotions & Offers

Промоциите се само уште еден забавен начин што ги зголемува шансите на секој играч да победи. А кога ќе станете ВИП играч ќе ги исполнувате условите за понатамошни промоции и тоа не е се, можете дури и да освоите празници низ светот и бесплатни летови. Во принцип, сè што може да донесе повеќе награди на вашиот пат е секогаш добредојдено.

Пријавете се понуда

Секој нов играч има право на понуда за бонус за добредојде што дава одличен почеток. Значи, ако барате фантастична понуда, не гледајте повеќе, Genesis Casino нуди 100% бонус за совпаѓање кој оди до 100 долари. Играчите од ОК ги чекаат 300 бесплатни вртења на многу популарната игра со видео слот Starburst.

Еве како можете да ја побарате понудата за бонус за добредојде во казиното Genesis:

  • Направете нова сметка и направете депозит
  • Мора да имате 18+ за да имате право да играте
  • Треба да бидете жител на ОК

Како да ја побарате понудата за нов играч во казиното Genesis?

Пријавувањето на понудата за нов играч во Genesis Casino е многу лесно. Првото нешто што треба да направите е да креирате нова сметка и да го направите вашиот прв депозит. Минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД и веднаш ќе добиете 100% бонус за натпревар кој може да достигне и до 100 долари. Кога станува збор за бесплатните вртења, тие ќе бидат поделени на 10 серии во период од 10 дена. Тоа значи дека ќе добивате 30 бесплатни вртења секој ден. Бонусот за бесплатни вртења ќе се кредитира следниот ден откако ќе направите депозит. Барања за обложување

Понудата за бонус за добредојде од Genesis Casino доаѓа со барања за обложување. Бонусот мора да се обложи 40 пати пред да можете да направите повлекување. Во случај да побарате да се повлечете пред да ги исполните вашите барања за обложување, може да ризикувате да ги откажете сите бонуси и добивки што ги имате досега. Секоја игра во казино придонесува за барањата за обложување, но степенот на нивниот придонес варира. Еве список за тоа колку секоја игра придонесува за идните референци:

  • Сите видео слотови придонесуваат 100%
  • Класичните слотови придонесуваат со 75%
  • Fruit Blast придонесува со 50%
  • Simsalabim, Supernova, Hot Ink, Big Bad Wolf, Arabian Rose придонесуваат со 20%
  • Сите игри на маса придонесуваат со 10%
  • Сите Блек Џек игри придонесуваат со 5%
Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
Шведски
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (25)
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Кинески јуани
Мексикански пезоси
Нигериски наири
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Унгарски форинти
Хрватски куни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (27)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Ирска
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
Шведска
Шпанија
ИгриИгри (14)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Google Pay
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Visa Electron
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (12)