GetSlots Преглед 2024 - Affiliate Program

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното Getslots, треба да кликнете на копчето Регистрирај се кое може да се најде во горниот десен дел од вашата почетна страница. Пополнете ги сите потребни детали и откако ќе се регистрирате Affiliate Manager ќе ве контактира.

Getslots казиното обезбедува една од најпрофитабилните провизии. Постојат 4 основни нивоа, каде што започнувате со удел на приход од 35%. Следното ниво ќе донесе удел на приход од 40% ако вашите реферали надминат 1000 долари. Третото ниво ќе донесе 45% и за тоа, вашите реферали треба да потрошат помеѓу 2.501 и 5.000 долари. Четвртото ниво ќе донесе 50%, а за тоа, вашите реферали треба да потрошат помеѓу 5.001 и 10.000 долари.

Што е партнерска програма Getslots Casino?

Што е партнерска програма Getslots Casino?

Филијалата на Getslots Casino се нарекува Chilli Partners и ги вклучува следните брендови:

  • GetSlots казино
  • DuxCasino
  • VegasWinner казино
  • Казино HeySpin
  • ПиноКазино