GetSlots - Affiliate Program

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното Getslots, треба да кликнете на копчето Регистрирај се кое може да се најде во горниот десен дел од вашата почетна страница. Пополнете ги сите потребни детали и откако ќе се регистрирате Affiliate Manager ќе ве контактира.

Getslots казиното обезбедува една од најпрофитабилните провизии. Постојат 4 основни нивоа, каде што започнувате со удел на приход од 35%. Следното ниво ќе донесе удел на приход од 40% ако вашите реферали надминат 1000 долари. Третото ниво ќе донесе 45% и за тоа, вашите реферали треба да потрошат помеѓу 2.501 и 5.000 долари. Четвртото ниво ќе донесе 50%, а за тоа, вашите реферали треба да потрошат помеѓу 5.001 и 10.000 долари.

Што е партнерска програма Getslots Casino?

Филијалата на Getslots Casino се нарекува Chilli Partners и ги вклучува следните брендови:

  • GetSlots казино
  • DuxCasino
  • VegasWinner казино
  • Казино HeySpin
  • ПиноКазино
Total score8.4
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)