GetSlots - Deposits

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Играчите можат да изберат од различни начини на депозит за да ја финансираат нивната сметка на GetSlots. Тие вклучуваат кредитни картички како Visa и Mastercard, услуги за онлајн плаќање како ecoPayz и iDebit, даватели на дигитални паричник како Skrill и услуги за електронски трансфер на пари како Neteller. Нема такси за обработка и депозитите се обработуваат веднаш.

Валути

Како меѓународно онлајн казино, GetSlots поддржува различни валути. Како и повеќето други претпријатија за коцкање преку Интернет, GetSlots прифаќа големи валути како американскиот долар (USD) и еврото (EUR). Други фиат валути што играчите можат да ги користат вклучуваат австралиски долари (AUD), канадски долари (CAD), јапонски јен (JPY), новозеландски долари (NZD), руски рубљи (RUB), норвешки круни (NOK), полски злоти (PLN), и казахстански тенгес (КЗТ). Криптовалутите како Bitcoin, Ethereum и Litecoin се исто така прифатени.

Сите депозити во казиното Getslots се обработуваат веднаш. Достапни се многу различни начини на плаќање за да можете лесно да го најдете оној кој најмногу ви одговара.

 • Visa е кредитна картичка која нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4.000 УСД и не се вклучени трошоци.

 • Interact Online е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4.000 УСД и не се вклучени трошоци.

 • Maestro е кредитна картичка која нуди моментален трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4.000 УСД и не се вклучени трошоци.

 • Mastercard е кредитна картичка која нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4.000 УСД и не се вклучени трошоци.

 • EcoPayz е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4.000 УСД и не се вклучени трошоци.

 • Bitcoins By CoinsPaid е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е БТК 0,001, а максималниот износ што можете да го депонирате е БТК 1 и нема вклучени такси.

 • Bitcoin Cash By CoinsPaid е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 0,001 BCH, а максималниот износ што можете да го депонирате е 1 BCH, и нема вклучени трошоци.

 • Ethereum By CoinsPaid е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 0,001 ЕТХ, а максималниот износ што можете да го депонирате е 10 ЕТХ и нема вклучени трошоци.

 • Litecoin By CoinsPaid е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е LTC 0,01, а максималниот износ што можете да го депонирате е LTC 100 и нема вклучени трошоци.

 • Tether By CoinsPaid е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 0,001 USDT, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4,000 USDT и нема вклучени трошоци.

 • InstaDebit е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 40 УСД и не се вклучени трошоци.

 • IDebit е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 40 УСД и не се вклучени трошоци.

 • Skrill е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 40 УСД и не се вклучени трошоци.

 • Neteller е начин на плаќање кој нуди итен трансфер на средства. Минималниот износ што можете да го депонирате користејќи го овој метод е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 40 УСД и не се вклучени трошоци.

Код за бонус за депозит

Getslots Casino нуди бонус без депозит и не ви треба бонус код за да го активирате. Само треба да ја следите врската со бонус за нивното барање за автоматски да го добиете. Условите за обложување за овој бонус се 40 пати, а максималната сума што можете да ја уплатите е 50 долари.

Валута

Getslots прифаќа различни валути за да им ги олесни работите на своите играчи, вклучувајќи ги и следниве:

 • евра (€)
 • Американски долар ($)
 • Австралиски долар (AU$)
 • Канадски долар (CA$)
 • Новозеландски долар (NZ$)
 • Норвешка круна (NOK)
 • полска злота (ЗЛН)
 • Рубља (РУБ)
 • Јапонски јен (¥)
 • Казахстан Тенге (КЗТ)
 • Getslots исто така прифаќа криптовалути, вклучувајќи ги и следните:
 • Биткоин (BTC)
 • Биткоин кеш (BCH)
 • Ethereum (ETH)
 • Лајткоин (LTC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Тетер (USDT)
Total score8.4
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)