Gratorama Преглед на казино - Affiliate Program

GratoramaResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусДо 200 € + 7 € бонус без депозит
Казино гребнатинки
Казино без бонус за депозит
Чист дизајн
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Казино гребнатинки
Казино без бонус за депозит
Чист дизајн
Gratorama
До 200 € + 7 € бонус без депозит
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Affiliate Program

Affiliate Program

Кога сакате да отворите партнерска сметка, од вас ќе биде побарано да дадете одредени информации како вашето полно име, телефонски број и адреса, само за да именувате некои.

Ќе треба да објасните како ќе го пласирате казиното и исто така треба да изберете начин на плаќање.

Колку можете да заработите?

Колку можете да заработите?

Откако ќе упатите играч, ќе заработите удел од 45% приход за целиот животен век на играчите. Казиното ќе ви понуди и комплетно решение како да заработите повеќе пари од вашиот сообраќај.

Што е придружна програма Gratorama?

Што е придружна програма Gratorama?

Можете да ја најдете придружната програма Gratorama под името Neto Partners.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот