Gratorama Преглед на казино - Games

Age Limit
Gratorama
Gratorama is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

Кога станува збор за игрите, Gratorama навистина има нешто добро да понуди. Огромниот избор на игри ќе ве забавува многу долго. 

Тие се поделени во неколку категории, така што можете лесно да се движите и да го најдете оној што ви се допаѓа за неколку секунди. Откако ќе ја пронајдете играта што сакате да ја играте, само кликнете на иконата на играта и можете да одите.

Игрите што ги нудат се:

 • Видео слотови
 • Карти за гребење
 • Класични игри

слотови

Благодарение на огромниот избор на игри во Gratorama, играчите можат да најдат игри за речиси секој вкус. Тие имаат и класични слотови со три ролни за носталгични играчи и помодерни и сложени игри исто така.

Секој пат кога ќе се додаде нов наслов во колекцијата, Gratorama ќе подарува неколку бесплатни вртења за да можете да ја испробате играта без да мора да трошите сопствени средства. Еве некои од најпопуларните наслови во казиното во овој момент:

 • Тајните на џунглата
 • Среќен котел
 • Неверојатни лопати
 • Диви леприкон
 • Кутре се врти
 • Легендарна Легија
 • Волшебникот Fortune
 • Златна треска
 • Џек се врати
 • Овошје победи
 • Аве Цезар

Дополнителни игри

За жал, можешНе играте рулет или блек џек овде во Gratorama, но наместо тоа, тие нудат некои од најдобрите опции за гребење на интернет. Некои од најпопуларните гребнатинки вклучуваат:

 • Пиратите гребење
 • Сирена гребење
 • Карневалско гребење
 • Scratch n' Roll
 • Нагребани врти
 • Кралот на гребење
 • Тркало на среќата
 • Скреч на полувремето

Можете исто така да најдете некои други игри за инстант игра како што се Bingo Club, Keno Star, Tiki Threat и NoahКовчегот на.

Total score8.0
Добрите
+ Казино гребнатинки
+ Казино без бонус за депозит
+ Чист дизајн

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (13)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Норвешки
Португалски
Руски
Тајландски
Фински
Француски
Холандски
Чешки
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (11)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Тајландски бах
Чилеански пезоси
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (17)
Јапонија
Јужна Африка
Австрија
Бразил
Данска
Ирска
Италија
Канада
Мексико
Перу
Португалија
Словачка
Словенија
Финска
Чешка
Чиле
Швајцарија
ИгриИгри (2)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
Cashlib
Coinspaid
Jeton
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)