GSlot Преглед 2024 - About

GSlotResponsible Gambling
CASINORANK
8.17/10
БонусБонус $200 + 200 бесплатни вртења
Пријателски на мобилен телефон
6000+ игри
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Пријателски на мобилен телефон
6000+ игри
Повеќејазично казино
GSlot is not available in your country. Please try:
About

About

GSlot е угледно онлајн казино кое е основано во 2020 година. И покрај тоа што е на пазарот само 2 години, успеа да се искачи на рангот и да изгради репутација како една од најразновидните казино сајтови на пазарот.

Причината е што оваа страница нуди повеќе од 6.000 квалитетни игри од некои од најдобрите светски провајдери. Дополнително, има изобилство од бонуси и промоции кои можат да ги зголемат наградите на играчите и да понудат најзабавно искуство со игри.

GSlot е лиценциран и регулиран во Малта од страна на Органот за игри на Малта (MGA).

GSlot

За да се регистрирате во GSlot казиното, играчите треба само да пристапат до официјалната веб-страница на казиното, да кликнете на копчето за регистрација и да ги пополнат потребните полиња.

Процесот на регистрација е исклучително лесен и едноставен и нема да одземе повеќе од само една минута од времето на играчите, без оглед на нивната возраст или вештина.

Сопственик и извршен директор

GSlot Casino е во сопственост и управувано од N1 Interactive Ltd, компанија која е под надзор на еден од најпочитуваните светски регулатори - Malta Gaming Authority (MGA).

Број на лиценца

Ова угледно онлајн казино е управувано од N1 Interactive Ltd, и е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта.

Нејзиниот број на лиценца е MGA/B2C/394/2017.

Каде е базирано GSlot казиното?

Каде е базирано GSlot казиното?

Седиштето на GSlot Casino се наоѓа во Малта, а официјалната физичка адреса на казиното е 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Малта.