GSlot Преглед на казино - About

Age Limit
GSlot
GSlot is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

GSlot е угледно онлајн казино кое е основано во 2020 година. И покрај тоа што е на пазарот само 2 години, успеа да се искачи на рангот и да изгради репутација како една од најразновидните казино сајтови на пазарот. 

Причината е што оваа страница нуди повеќе од 6.000 квалитетни игри од некои од најдобрите светски провајдери. Дополнително, има изобилство од бонуси и промоции кои можат да ги зголемат наградите на играчите и да понудат најзабавно искуство со игри. 

GSlot е лиценциран и регулиран во Малта од страна на Органот за игри на Малта (MGA).

GSlot

За да се регистрирате во GSlot казиното, играчите треба само да пристапат до официјалната веб-страница на казиното, да кликнете на копчето за регистрација и да ги пополнат потребните полиња.

Процесот на регистрација е исклучително лесен и едноставен и нема да одземе повеќе од само една минута од времето на играчите, без оглед на нивната возраст или вештина.

Сопственик и извршен директор

GSlot Casino е во сопственост и управувано од N1 Interactive Ltd, компанија која е под надзор на еден од најпочитуваните светски регулатори - Malta Gaming Authority (MGA).

Број на лиценца

Ова угледно онлајн казино е управувано од N1 Interactive Ltd, и е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта.

Нејзиниот број на лиценца е MGA/B2C/394/2017.

Каде е базирано GSlot казиното?

Седиштето на GSlot Casino се наоѓа во Малта, а официјалната физичка адреса на казиното е 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Малта.

Total score8.2
Добрите
+ Пријателски на мобилен телефон
+ 6000+ игри
+ Повеќејазично казино

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (8)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Унгарски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (9)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Унгарски форинти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Австрија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Швајцарија
ИгриИгри (9)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
Accent Pay
AstroPay
AstroPay Card
Credit Cards
Debit Card
Directa24
EPS
EcoPayz
GiroPay
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
UPayCard
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
СофтверСофтвер (41)