GSlot - Affiliate Program

Age Limit
GSlot
GSlot is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Affiliate Program

GSlot казиното е дел од придружната програма Gypsy. Казината кои сакаат да бидат дел од оваа придружна програма треба да се регистрираат на нивната официјална веб-страница. 

Откако ќе заврши апликацијата, претставник на Gypsy ќе стапи во контакт со казиното за да разговара за сите детали. Досега, казината кои се дел од оваа програма вклучуваат: 

  • GSlot казино
  • Казино Гудман
  • Gioo казино
  • CasinoBuck
  • Казино Хејго

Членовите на програмата за здружени цигани ќе имаат пристап до стандардните комисии, што е следново:

  • Од 0 до 5 депоненти за прв пат = 25% од акциите на приходите
  • Од 6 до 10 депоненти за прв пат = 30% од акциите на приходите
  • Од 11 до 20 депоненти за прв пат = 35% од акциите на приходите
  • Од 21 до 30 депоненти за прв пат = 40% од акциите на приходите
  • Од 31 или повеќе депоненти за прв пат = 45% од акциите на приходите
Total score8.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (8)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Унгарски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (9)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Унгарски форинти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Австрија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Швајцарија
ИгриИгри (8)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
Accent Pay
AstroPay
AstroPay Card
Credit Cards
Debit Card
Directa24
EPS
EcoPayz
GiroPay
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
UPayCard
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
СофтверСофтвер (41)