Gunsbet - Games

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

Guns Bet има многу различни игри во нивното портфолио што можете да ги играте. Тие соработуваа со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да ги донесат најдобрите игри на вашиот пат. Без разлика каков е вашиот вкус за игри, сигурни сме дека ќе го најдете тоа што го барате овде во казиното.

Бакара

Бакара е една од оние игри што на почетокот може да изгледаат комплицирани, но е прилично едноставна за играње. Ќе мора да поминете низ правилата и можеби да вежбате во забавен режим пред да одлучите да играте за вистински пари.

Во суштина, ќе треба да погодите која рака ќе победи, на играчот или на банкарот. Може да се обложите и на нерешено, а овој облог ќе донесе највисока исплата, но шансите да се случи овој облог се прилично мали.

Во зависност од верзијата што ја играте, може да има некаде помеѓу 7 и 14 достапни места. Но, без разлика на верзијата на играта, секогаш се подаваат две раце, една за играчот и една за банкарот. Пред вас, на масата, можете да најдете кутии со три облози каде што можете да го ставите вашиот облог. Како што рековме претходно, можете да се обложите на Играчот, Банкарот или да се обложите дека раката ќе заврши со нерешено. Играта започнува откако ќе го ставите вашиот облог, а дилерот ќе подели две карти за играчот и две карти за себе. Ако сакате да играте безбедно, треба да го ставите облогот на дилерот. Статистички гледано, овој облог ќе се случува почесто од кој било друг облог. Залогот Банкер доаѓа со провизија од 5% поради таа причина.

Картите се пресметуваат малку поинаку отколку во другите игри бидејќи 9 може да биде највисокиот резултат во играта. Картите од 2 до 9 ја имаат нивната номинална вредност, 10-ките и картичките имаат вредност 0, а Ацето се вреднува 1. Ако резултатот од двете карти што ги добивате е двоцифрен број, тогаш втората цифра е вредноста на твојата рака. Значи, можете да видите, не можете да одите повисоко од 9 овде. Да речеме дека двете први карти што ги добивате се 7 и 6, ова ќе се собере до 13, така што вредноста на вашата рака ќе биде 3.

Како да се игра бакара?

Кога играте Baccarat или која било друга онлајн казино игра, првото правило што треба да го следите е да одредите буџет и да се држите до него. Потоа, треба да се обложите за да ја започнете играта. Имате три опции за обложување овде. Ако сакате да играте на безбедна страна, треба да го изберете облогот „Банкер“ или „Играчот“, но ако имате среќен претчувство, тогаш можете да одите на облогот Нерешено. Овој облог ретко се случува, но штом ќе го направи, нуди највисока исплата.

Многу е важно да знаете како функционира кругот и кога е извлечена трета карта. Ако вашиот поен е вкупно 8 или 9, ова се нарекува природно, и вие сте победник на рундата. Ако ниту една рака не е вкупно 8 или 9, ќе се извлече трета карта. Правилата за третата карта се многу јасни, а вие воопшто не ја донесувате оваа одлука. Ќе мора да ја играте играта следејќи ги правилата што беа претходно поставени за играта.

Играчот секогаш прв ја завршува раката, а раката на банкарот зависи од тоа како играчот ја игра својата рака. Ако вашата рака изнесува вкупно 8 или 9 поени, ова е природна победа и не се делат повеќе карти. Ова е местото каде што играта завршува и ќе ја добиете вашата исплата. Секогаш ќе стоите на рака која изнесува помеѓу 6 и 7, и секогаш ќе извлечете трета карта ако вашата рака е вкупно помеѓу 0 и 5.

Има некои посебни правила што банкарот мора да ги следи, а тие ќе играат со рака во зависност од тоа како сте играле со раката. Овие правила не мора да ги запаметите, но добро е да знаете што се случува пред вас.

Кога првите две картички на банкарот изнесуваат помеѓу 0 и 2, тој ќе повлече трета картичка.

· Кога вкупниот број на првите две картички на банкарот е 3, тие ќе извлечат ако третата картичка на играчот е 0 – 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 или 9, а тие ќе стојат ако третата картичка на играчот е 8 .

· Кога вкупниот број на првите две карти на банкарот е 4, тие ќе извлечат ако третата картичка на играчот е 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7, и тие ќе стојат ако третата картичка на играчот е 0 – 1 – 8 - 9.

· Кога вкупниот број на првите две карти на банкарот е 5, тие ќе извлечат ако третата карта на играчот е 4 – 5 – 6 – 7, и тие ќе стојат ако третата картичка на играчот е 0 – 1 – 2 – 3 – 8 – 9.

· Кога вкупниот број на првите две карти на банкарот е 6, тие ќе извлечат ако третата картичка на играчот е 6 – 7, и тие ќе стојат ако третата картичка на играчот е 0 – 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 8 – 9.

· Кога вкупниот број на првите две картички на банкарот е 7, банкарот ќе стои.

Процеп

Можете да играте стотици различни видео слот игри во Guns Bets. Никогаш нема да ви биде досадно кога играте слотови бидејќи секогаш можете да играте нова игра, а секоја од тие игри има многу да понуди. Ако не знаете од каде да започнете, ви ги предлагаме следните игри Rich Wilde and the Book of the Dead, Wolf Gold, Wild Toro, Bonanza, Viking Voyage, Thunderstruck II, Jack and the Beanstalk и Copy Cats, само за именување некои. И, ако сте повеќе љубител на џекпот, тогаш треба да пробате една од следните игри Зодијак тркала, Лов на волци, Тики манија, Сонцето на Египет и Таткото на слотот.

Онлајн видео слот игрите имаат сè што им е потребно на игрите за коцкање, возбуда и шанса за голема победа. Сè што треба да направите е да направите депозит и да ја изберете играта што сакате да ја играте. Можете да најдете игра која нуди посебни карактеристики кои не само што ја прават играта поинтересна, туку и ќе понуди некои големи награди. Не може да се каже дека ова се некои од најпопуларните игри во кое било онлајн казино и не веруваме дека има играч кој не слушнал за слотови. Но, ако сте нови во ова и не знаете од каде да започнете, ќе наведеме 10 од најпопуларните игри што можете да ги најдете во казиното Guns Bet, за да можете да започнете од таму:

· Мега Џокер – Ова е популарна игра која нуди висок RTP до 99%. Мега Џокер нуди исклучително висока исплата и затоа е толку популарен меѓу играчите. И како почетник, додека сеуште ги учите јажињата, добро е да изберете игра која нуди одлични исплати.

· Џекпот Рајдери – Ова е возбудлива и возбудлива игра што многу играчи избираат да ја играат. Џекпот Рајдерите исто така нудат висок RTP кој оди до 98,8%.

· Wild Seas – Ова е игра која нуди одлични визуелни слики и уште подобро некои одлични исплати. RTP на оваа игра е исто така доста висок, и оди до 98,8%.

· Wild Blood – Оваа игра има тема за вампир, која беше многу популарна во минатото, и сè уште е, бидејќи многу луѓе ги избираат токму овие игри за играње. RTP на оваа игра е 98%.

· Тројна ѕвезда - Ова е игра со вселенска тематика со прекрасни исплати што ги избираат многу играчи. RTP на играта е 97,8%.

· Kings of Cash – Ова е возбудлива игра која комбинира две од најдобрите казино игри, онлајн видео слотови и видео покер. Играта се игра со шпил карти кои се мешаат пред секој натпревар и RTP на играта е 97,8%.

· Devil's Heat – Ова е многу интересна игра која може да го предизвика секој играч. Додека ја играте оваа игра, треба да го израмните вашиот потенцијал за да почнете да победувате повеќе. RTP на играта е 97, 6%.

· Ретро стил – Ова е класична игра со ретро чувство благодарение на симболите кои вклучуваат лимони, цреши, ѕвона и шипки, само за да именуваме некои. RTP на играта е 97,5%.

· Bellissimo – Оваа игра е одлична за играчи кои уживаат во магични претстави. Главниот лик во играта е магионичарот кој ќе донесе највисока исплата ако го спуштите симболот на активна линија за плаќање. Играта има некои извонредни карактеристики кои треба да ги видите сами и нејзиниот RTP е 97,5%.

· Wild Jack – Wild Jack е игра која комбинира криминал и авантура во една игра. Играта има тема во стил на стрип и најдобрата карактеристика што ја има е бонусот за бесплатни вртења каде што можете да добиете 20 бесплатни вртења. RTP на оваа игра е 97,1%.

Играчите избираат да играат онлајн видео слотови на физички слот машини поради многу причини. Најочигледно е дека онлајн слотови нудат погодности и можете да играте кога сакате и од каде сакате. Постојат и други причини зошто играчите избираат да играат и во онлајн казино. На пример, секое копнено казино може да има од 20 до 50 слот машини, додека онлајн може да имате пристап до стотици, па дури и илјадници игри.

А најдобриот дел од сè е што онлајн казината нудат тони промоции што ќе го подобрат вашиот баланс и ќе ви овозможат да играте повеќе игри од кога било.

Не можеме со сигурност да кажеме зошто онлајн слотови се толку популарни, но можеме со сигурност да кажеме дека побарувачката за вакви игри е огромна. Можеби една од причините е тоа што не мора да научите еден куп комплицирани правила. Слотовите се интуитивни и можете да дознаете како да ја играте играта додека одите. Уште повеќе, облозите се толку мали, така што не мора да губите многу пари додека сеуште учите како да играте. Тие исто така нудат таква разновидност како ниедна друга игра таму, така што можете да најдете игри за автомобили, простор, слотови базирани на филмови и книги и што уште не.

покер

Покер е многу интересна игра што треба да научите да ја играте. Во Guns Bet можете да најдете различни варијации на играта, но штом ќе ги научите основите, нема да имате проблем да играте која било достапна игра.

Ви предлагаме да започнете со No-Limit Texas Hold'em, ова е верзијата што се игра на турнирите и е одлична отскочна штица за сите други игри. Вака накратко се игра играта:

Секој играч на масата добива по две карти и има пет заеднички карти на масата за секој играч да ги користи. Мора да направите рака со едната или двете ваши дупче карти и да ги користите заедничките карти за да ја создадете најдобрата рака за покер. Играчот кој ја создава најдобрата рака или кој ги тера другите играчи да се преклопат, го добива тенџерето.

Ако сте целосно почетник, тогаш треба да научите и некои термини:

· Ролетни - Ова се принудени облози што се ставаат пред да се делат картите.

· Копче – Ова е прекарот за играчот кој делува како дилер во тековната рака.

· Чек – Ова е слично на повик, но тука не се ставаат облози.

· Флоп – Ова е моментот кога се делат првите три заеднички карти.

· All in – Ова е кога играчот ги става сите свои чипови во тенџерето.

· Пред-флоп – Сè што се случува пред флопот.

· Река - Ова е моментот кога е поделена последната, 5-та заедничка карта.

· Пресметка - Ова е кога сите играчи ги откриваат своите карти за да го откријат победникот на садот.

· Сврт – Ова е кога се дели четвртата заедничка карта.

Тексас Холдем стратегија за почетници

Без разлика што сите велат, најдобрата стратегија од сите е да ги знаете правилата на играта што ја играте. Штом знаете што правите, ќе имате самодоверба да играте и што е најважно да победите.

Првото нешто што треба да го разликувате се покерските раце и тие се како што следува:

· Ројал Флеш е рака која се состои од карти со ист костум во низа.

· Стрејт флеш е рака која се состои од карти со ист костум во која било низа.

· Four of a Kind е рака која се состои од четири карти со иста вредност.

· Фул Хаус е рака која се состои од три од еден вид и еден пар.

· Флеш е рака која се состои од карти, сите со ист костум.

· Стрејт е рака која се состои од карти во низа.

· Три од еден вид е рака која се состои од три карти со иста вредност.

· Два пара е рака која има два пара и една друга карта.

· Пар е рака која се состои од еден пар.

· Висока карта е кога вашата висока карта е единствената што е важна.

Бинго

Бинго е игра која е популарна од моментот кога е измислена, но со онлајн казината сега е достапна за секој што сака да ја игра. Во Guns Bets можете да најдете различни варијации на играта, вклучувајќи:

Балистичко бинго

Електро Бинго

Самба Бинго

Супер бонус Бинго

Поп Бинго

Бинго 88

Само бинго

Бинго одморалиште

Постојат три варијанти на онлајн бинго што можете да ги играте, бинго со 75, 80 и 90 топки. За да ги започнете работите, треба да купите билет и можете да купите билети колку што сакате.

· Бинго со 75 топки се игра со 75 топки и карти со распоред на мрежа 5 x 5 исполнет со 24 броеви. Едно место е намерно оставено празно.

· Бинго со 80 топки се игра со 80 топки на тикет кој има индивидуална мрежа од 16 квадрати составена од 4 реда и 4 колони.

· Бинго со 90 топки се игра со 90 топки на карта која се состои од 9 броеви и 3 реда. Има 27 празни места, а само 15 имаат броеви, додека остатокот е оставен празно.

Играта е супер лесна за разбирање и ќе ги научите правилата за кратко време. Без разлика каде ја играте играта или која верзија ќе ја изберете да ја играте, постојат три начини да победите и тие се како што следува:

· Една линија - Ќе мора да означите целосна хоризонтална линија на броеви.

· Две линии - Ќе мора да означите две целосни хоризонтални линии на броеви.

· Фул Хаус – Ќе мора да ги означите сите броеви.

Една од најдобрите предности кога станува збор за играње бинго е тоа што можете да играте со онолку карти колку што сакате. Она што ги олеснува работите кога играте онлајн е фактот што софтверот ќе ви ги означи повиканите броеви.

Блек Џек

Откако ќе ја научите играта на Блек Џек ќе видите дека можете да ги свртите работите во ваша корист. За да победите, треба да ги научите правилата на играта и да развиете стратегија.

Играте само против дилерот и треба да добиете рака со вкупна вредност најблиску до 21, повисока од дилерот без да пропаднете за да победите.

Правила за Блек Џек

На играчите им се допаѓа Блек Џек бидејќи има едноставни правила и ако знаете што правите, можете да победите на долг рок. Ова е главно затоа што играта има низок раб и со вистинската стратегија, можете дури и да ја намалите. Ве советуваме прво да ја играте играта во забавен режим без да ги трошите парите, барем додека сеуште ги учите правилата.

Првото нешто на кое треба да обрнете внимание е вредноста на картичката. Картите од 2 до 10 ја имаат нивната номинална вредност, картичките се вреднуваат со 10, а кесот е нешто како Џокер затоа што може да се вреднува со 1 или 11. Најдобрата рака што можете да ја добиете е кога двете првични карти што ќе ги добиете се комбинација на карта со лице и кец на десетка.

Играта започнува откако ќе ставите облог, а дилерот ќе подели една карта свртена нагоре на секој играч и една карта свртена надолу за себе. Потоа, дилерот ќе се занимава со уште една карта која ќе биде отворена за секој играч и за нив. Откако ќе ја видите вредноста на вашата рака и картата на дилерот, можете да одлучите кој треба да биде вашиот следен потег. Ако сте задоволни со вашата рака, можете да стоите и да не добивате повеќе карти, или можете да погодите и да добиете друга карта. Можете да удирате онолку пати што сакате додека не мислите дека ја имате најдобрата можна рака или додека не паднете.

Откако ќе завршите со играње со рака, на ред е дилерот. Многу е важно да знаете како на дилерот влијаат строгите правила што тие треба да ги следат.

Тоа е затоа што казиното сака дилерот секој пат да игра едноставна игра без грешки и тие правила ќе ја заштитат куќата на долг рок. Ако нивната рака е 16 или помала, тие секогаш ќе цртаат и секогаш ќе стојат на 17.

Рулет

Рулет е игра која нуди висока исплата и возбудлива игра, затоа играта е толку популарна меѓу играчите. Тој нуди сè што може да барате во играта. Во исто време, рулетот е предизвикувачка игра, бидејќи треба да ги научите правилата пред да играте, не можете постојано да го препуштите на среќата на госпоѓата. Ако знаете што правите и какви облози да поставите, не само што можете да ја продолжите играта, туку ќе биде и профитабилна на долг рок.

Првото нешто што треба да го знаете е дека има две посебни тркала за американски и европски рулет. Европското тркало за рулет се состои од 36 броеви и еден зелен нулта џеб. Американското тркало има и 36 броеви и два зелени џебови со една нула и двојна нула. Ова е многу важно да се разликува на почетокот бидејќи тој дополнителен џеб во американското тркало и дава поголема предност на куќата. Лаички кажано, тоа значи дека куќата ќе освои повеќе на долг рок. Играчите кои сакаат да играат игра која нуди поголем предизвик го избираат американскиот рулет, но играчите кои сакаат стабилна игра во која можат да одржуваат рамнотежа подолг период го избираат европското тркало. Исто така, на почетниците им се советува да играат европски рулет додека не ја научат играта и не ја развијат својата стратегија.

Играње рулет

Ако играте рулет во копнено казино, треба да знаете дека има голема разлика помеѓу рулетот и другите игри на маса. Имено, чиповите на рулетот немаат парична вредност, само се користат за означување на вашиот облог и нивната деноминациона вредност е еднаква на минимумот на табелата.

Има многу различни облози што можете да ги ставите во казиното и сигурни сме дека на сите им е познато облогот црвено/црно, но има повеќе за рулет отколку само овој облог. Ако сакате да ја подобрите вашата игра, ви предлагаме да ги поминете сите облози и да видите што ќе функционира најдобро за вас. Она што е одлично кога станува збор за играње рулет во казиното Guns Bet е фактот дека можете да играте за забава додека не научите како функционира играта. Значи, да видиме какви облози можете да поставите:

· Директен облог – Овој облог нуди највисока исплата од 35 спрема 1. Ова е облог на еден број и нема ограничувања за тоа колку директни облози можете да направите. За да го поставите овој облог, треба да ги ставите вашите чипови во средината на полето со броеви.

· Сплит облог е облог на два броја кои се еден до друг на масата. За да го поставите овој облог, треба да ги ставите чиповите на линијата што ги дели двата броја и ако топката слета на еден од овие броеви, ќе добиете уплата од 17 спрема 1.

· Облог во ред е облог што опфаќа три последователни броеви кои се наоѓаат по ред. Овој облог нуди исплата од 11 до 1, а чиповите мора да бидат поставени на линијата десно од трите броеви.

· Залог во агол е облог што опфаќа четири броја и за да го поставите овој облог треба да ги ставите чиповите на пресекот на броевите. Облогот ќе плати 8 спрема 1.

· Облогот Six Number, како што сугерира неговото име, е облог што опфаќа шест броја. За да го поставите овој облог, треба да го ставите вашиот чип на десната линија помеѓу двата реда што сакате да ги покриете. Исплатата за овој облог е 5 спрема 1.

· Облог за колона е облог што опфаќа линија од 12 броеви. За да го поставите овој облог, треба да ги ставите чиповите на дното каде што полето е означено 2-1, а исплатата за овој облог е 2 спрема 1.

· Десетици облози опфаќаат и 12 броеви, а има 3 полиња каде што можете да го ставите овој облог. Кутиите се означени како „1-ви десетина“, „2-ри десетина“ и „3-ти десетици“. Овој облог исто така нуди исплата од 2 до 1.

До облозите Dozen, има шест големи кутии каде што можете да ставате облози со парни пари. Овие облози се познати и како Надворешни облози и тие се оние што ќе се случуваат почесто. Причината зад ова е што тие покриваат речиси половина од бројките. Но, овие облози нудат помали исплати од истата причина. Ви предлагаме да ги играте облозите од надвор ако сте почетник бидејќи ова е одличен начин да ги научите јажињата и да почувствувате како функционира играта.

· Црвено/Црно е веројатно најпопуларниот облог на масата за рулет. Кога ќе ги ставите чиповите на да речеме црвената кутија, ќе ги покриете сите броеви што се во црвени џебови. Нулата е исклучена од овој облог и исплатата за облогот Црвено/Црно е 1 спрема 1.

· Чудно/парен е следниот облог што нуди речиси 50-50 шанси за победа. Ова е облог што ги вклучува или сите непарни или сите парни броеви.

· Ниско/високо е облог или на сите ниски или на сите високи броеви. Ако го предвидите овој облог и победите, ќе добиете исплата од 1 спрема 1.

Стратегија за рулет

Постои една универзална стратегија што може да се примени на секоја игра што ја играте, а тоа е да ги знаете правилата на играта што ќе одлучите да ја играте. Рулетот е една од овие игри кои нудат многу можности за обложување, а добро е да знаете какви облози можете да поставите и кои се шансите да ги добиете тие облози.

Рулетот е една од оние игри што многу играчи ги проучувале толку долго и имаат развиено различни системи, а некои од нив вклучуваат:

· Прогресивен систем – Главната карактеристика на овој систем е дека износот на вашиот следен облог ќе зависи од претходниот.

· Зони за обложување – Главната идеја зад овие облози е да ги покриете соседните делови од тркалото за да можете да победите без разлика каде ќе слета топката.

· Системи за предвидување – Постојат два системи за предвидување, а првиот е да се искористат недостатоците на опремата и вториот е да се фокусираат на недостатоците на дилерот.

Постојат многу системи за обложување, а еве некои од најпопуларните:

· Martingale е еден од најпопуларните системи од сите. Некои го нарекуваат овој метод како „гарантен метод“, но мразиме да го скршиме вашиот балон, не постои систем што ќе работи постојано. Овој систем е прогресивен систем за обложување, што значи дека треба да се удвоите откако ќе изгубите. Идејата зад овој систем е дека ако се удвоите по секоја загуба, на крајот ќе го победите воланот и ќе ги вратите загубите и ќе завршите со профит. Како што можете да видите, овој систем ќе бара огромна сума за почеток.

· Grand Martingale е систем кој го користат играчите кои не се задоволни со системот Martingale. Кога го користите овој систем, треба да го удвоите последниот облог и да додадете уште една единица.

· Laboucher е уште еден популарен систем каде што треба да изберете низа од броеви и секој од овие броеви претставува единица на обложување.

· D'Alembert е систем каде што играте под следнава претпоставка. Ако облогот А освои повеќе од облогот Б, тогаш поверојатно е дека облогот Б повторно ќе победи. Ако го следите овој систем, тогаш треба да го намалите влогот за една единица кога победувате и да го зголемите за една единица кога губите.

· Оскар Гринд е уште еден прогресивен систем за обложување каде што треба да се обложите иста сума по загуба и да го зголемите облогот за една единица по победа.

Игри со вистински пари

Во Guns Bets, можете да најдете многу различни игри за играње за вистински пари. Некои од најпопуларните игри вклучуваат слотови. Овие игри нудат таква разновидност и сигурни сме дека ќе најдете нешто што е по ваш вкус. Ако сте љубител на стари класични слотови кои вклучуваат симболи за овошје или скапоцен камен, тогаш треба да ги погледнете следните игри Fantastic 7s, Gold Coast или Triple Magic од Microgaming.

Некои игри се посложени и нудат различни карактеристики како диви и симболи за расфрлање. Другите игри нудат неверојатна приказна која постепено се открива. Постојат игри со авантура и фантазија, како што се Авалон II, Забранетиот престол, Џуџест рудник, Потрагата на Гонзо, Кралство на змејови, Џунгла Џим Ел Дорадо и Злато на Еквадор, само за да именуваме некои. Ако сте повеќе заинтересирани за кинеската култура, тогаш можете да ги пробате Sakura Fortune, Big Panda и Durga, или ако сте повеќе во митологијата, тогаш треба да ги пробате Book of Dead, Thunderstruck II, Valkyrie и Viking Runecraft.33

Total score7.6
Добрите
Лошите
- Ниски ограничувања за повлекување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)