Gunsbet Преглед на казино - Promotions & Offers

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусБонус за добредојде до 300 € + 100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Guns Bet е многу дарежлив кон сите нивни нови играчи. Тие нудат а бонус за добредојде не можете да одбиете и подоцна, има многу различни промоции достапни за лојалните играчи. Значи, ако немате сметка во казиното, ви предлагаме да креирате и да уживате во сите придобивки што ги нуди казиното.

Има многу работи на кои може да се радувате откако ќе станете член на семејството Guns Bet. За да ги започнете работите на десната нога, казиното нуди многу дарежлив бонус за добредојде кој е 100% натпревар бонус за депозит што може да го подобри вашето салдо со дополнителни 100 долари. Може да добиете и 100 бесплатни вртења, а за да ја побарате оваа понуда треба да користите бонус код BONUS100 кога ќе го направите вашиот депозит.

Секој петок, можете да барате а бонус за депозит , што е 55% бонус за совпаѓање до 100 долари. Промотивниот код за оваа понуда е LUCKNLOAD.

Откако ќе станете редовен во казиното, ќе почнете да се искачувате на скалата на нивоа и секогаш кога ќе се искачите ќе добивате различни бонуси. Ќе добиете и поени за лојалност кои можете да ги замените за вистински пари штом ќе соберете доволно. Веројатно се прашувате како можете да соберете поени за лојалност и мораме да кажеме дека ова не може да биде полесно. Сè што треба да направите е да ја играте вашата омилена игра во казиното и за секој облог ќе добиете нешто за возврат.

Друга голема придобивка, кога ќе се приклучите на казиното е фактот што можете да уживате во промоции засновани на слотови турнири и многу повеќе.

Понуда за регистрација

Понуда за регистрација

За да уживате во сите придобивки што ги нуди Guns Bet, прво треба да креирате сметка. Ова е едноставна процедура и ќе бидете добри и подготвени за само неколку минути. Откако ќе се регистрирате во казиното, можете да го направите вашиот прв депозит и да го побарате бонус за добредојде . Ова е тип на бонус за совпаѓање со депозит, така што тоа значи дека колку повеќе депонирате, толку повисок ќе биде бонусот. Кога го барате овој бонус, треба да го користите промотивниот код BONUS100 и треба да направите минимален депозит од најмалку $20. Средствата од бонусот ќе бидат префрлени на вашата сметка автоматски, а во следните 5 дена, ќе добивате 20 бесплатни вртења секој ден.

Мораме да кажеме дека ова е примамлив бонус за прв депозит и треба да го проверите. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да направите минимален депозит од најмалку $20, а максималната сума што можете да ја депонирате е $100. Можете да депонирате повеќе ако сакате, но казиното ќе одговара само до 100 долари. Условите за обложување за понудата за добредојде се 40 пати, а имате 14 дена да играте преку вашите бонус средства. Максималниот облог што можете да го ставите по спин кога играте со бонус средства е 1 $.