HeySpin Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Affiliate Program

Ако сакате да се приклучите на придружната програма, треба да се регистрирате за сметка. Само пополнете ги сите потребни детали и почекајте ваше одобрување. Добрата вест е што компанијата им дава шанса на речиси секој што сака да го промовира својот производ.

Казиното HeySpin нуди една од најпрофитабилните провизии на пазарот. 4 основни нивоа почнуваат од уделот на приходите од 35%.

  • За да добиете 40%, нето приходот од игрите на вашите реферали мора да надмине 1000 долари.
  • За да добиете 45%, нето приходот од игри на среќа од вашите реферали мора да се акумулира помеѓу 2.501 и 5.000 УСД.
  • За да добиете 50% од нето приходот од игри на вашите реферали мора да се акумулира помеѓу 5.001 и 10.000 УСД.

Згора на тоа, ќе добиете еднократна исплата за секој нов депонент што ќе го донесете.

Што е придружна програма на HeySpin Казино?

Филијалата на HeySpin Казино се нарекува Chilli Partners.

Total score7.6
Добрите
+ Инстант-игра, достапно на сите платформи!
+ Брз готовински депозит
+ Шифриран SSL

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Финска
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (30)