HeySpin Преглед 2024 - Affiliate Program

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Ако сакате да се приклучите на придружната програма, треба да се регистрирате за сметка. Само пополнете ги сите потребни детали и почекајте ваше одобрување. Добрата вест е што компанијата им дава шанса на речиси секој што сака да го промовира својот производ.

Казиното HeySpin нуди една од најпрофитабилните провизии на пазарот. 4 основни нивоа почнуваат од уделот на приходите од 35%.

  • За да добиете 40%, нето приходот од игрите на вашите реферали мора да надмине 1000 долари.
  • За да добиете 45%, нето приходот од игри на среќа од вашите реферали мора да се акумулира помеѓу 2.501 и 5.000 УСД.
  • За да добиете 50% од нето приходот од игри на вашите реферали мора да се акумулира помеѓу 5.001 и 10.000 УСД.

Згора на тоа, ќе добиете еднократна исплата за секој нов депонент што ќе го донесете.

Што е придружна програма на HeySpin Казино?

Што е придружна програма на HeySpin Казино?

Филијалата на HeySpin Казино се нарекува Chilli Partners.